fbpx

Išskirtinė ir individuali dovana vyrui

 

Kokie marškiniai kabo Jūsų MYLIMOJO spintoje?

 

Tokie, kurių etikečių geriau niekas nepamatytų?

 

O gal tokie, kurių apykaklės dizainas švenčia 10-tąjį jubiliejų?

 

Marškinius, be abejonės, rasime kiekvieno vyro spintoje. Tegul jis juos užsivelka vieną kartą metuose per svarbiausią šventę. O gal dėvi kasdien. Bet kuriuo atveju jie yra kritiškai svarbūs, formuojant ir sprendžiant apie vyro įvaizdį – juk „sutinkame pagal drabužį“! Profesinio, socialinio ir romantiško pranašumo pažadas yra solidus motyvatorius dėvėti tai, kas glosto kūną, yra patogu ir transliuoja teisingus dalykus apie asmenybę.

 

Norite teisingo drabužio savo Mylimojo drabužinėje? Šv. Valentino dienos proga padovanokite Jam individualiai pasiūtus marškinius! Taip, tai prabanga. Visgi, net labai prieinama prabanga! Nustebsite sužinoję, jog individualiai siūti marškiniai gali būti pigesni nei žinomų prekės ženklų masinės gamybos marškiniai. Ir dar labiau nustebsite atsiliepimais apie dėvėjimo malonumą!

 

Tegul dėvėdamas Jūsų dovanotus marškinius Jis jaučiasi išskirtinis, vienintelis – toks, koks Jums ir yra. Na, o jei šie marškiniai bus tik „vieni iš dešimčių“, kabančių Jo spintoje, būkite tikra, kad ten jie turi ypatingą – mylimos moters dovanotų išskirtinių marškinių vietą. Ir, patikėkite, Jūs pirmiau pajausite, nei pamatysite, kad MYLIMASIS vilki būtent TUOS MARŠKINIUS. Tai transliuos Jo patenkinta ir pasitikinti laikysena!