fbpx
 

PRASMINGŲ IR NAUDINGŲ DOVANŲ IDĖJOS KŪDIKIAMS

Dovanų idėjos kūdikiams

PRASMINGŲ IR NAUDINGŲ DOVANŲ IDĖJOS KŪDIKIAMS

Kūdikio atėjimas yra reikšmingas įvykis ne tik besilaukiantiems tėveliams, bet jų artimiesiems bei draugams. Šį gražų laiką papuošia net kelios puikios progos, kuomet dovanojamos originalios dovanos. Artimieji suka galvas, ką padovanoti, kad liktų prasmingas prisiminimas, tėveliai nerimauja, kad daiktai būtų naudingi ir ilgalaikiai.

Kokios dovanų idėjos pradžiugintų mažylį ir kaip išspręsti šį galvosūkį, kad visi būtų patenkinti ir ramūs?

„Dovanų meistrai“  išnarpliojo šį rebusą ir dalinasi įžvalgomis, kuriose yra ir dovanų pasiūlymai.

KAIP GAUTI TOKIŲ DOVANŲ, KOKIŲ REIKIA ŠEIMAI

Laukiantis ir susilaukus kūdikio, yra net kelios progos, kuomet teikiamos dovanos. Kaip mažylio laukiančiai šeimai gauti tai, kas naudinga ir iš tiesų reikalinga? Paprasčiausias būdas yra drąsiai įvardinti, kokia dovana šeimą pradžiugintų.  Jei nepatogu tiesiai pasakyti, ko norėtumėte dovanų, galima paruošti pageidaujamų dovanų idėjų sąrašą ir juo pasidalinti elektroniniu būdu.  Juk tuomet ir šeima bus patenkinta, ir dovanojantiems žmonėms bus sumažintas galvos galvos skausmas, „ką padovanoti?“.

PROGOS, KUOMET DOVANOJAMOS DOVANOS

Dovana-kūdikiui-vilnonė-karuselėDovanų idėjos kūdikiui nuotraukų albumasIšlydėdami ilgesnėms atostogoms, kolegos suka galvas, kokia dovana pradžiugintų būsimus tėvelius?.. Sumažinkite šį rūpestį, įvardindami dovanų čekį kaip tinkamą dovaną! Tai gali būti čekis į knygyną, kuriame įsigysite knygų apie vaikų auginimą ir ugdymą, į sveikatingumo studiją, kurioje atliekami masažai nėščiosioms bei kūdikiams, kuponas į specializuotą vaikų prekių parduotuvę. Galvodami apie ateitį, tėveliai gali pageidauti patinkančio šeimos žurnalo prenumeratos. Kūrybingi ir dėmesingi kolegos gali pamaloninti rankų darbo vilnone karusele, nuotraukų albumu ar rinkiniu vaiko pėdučių prisiminimui įamžinti.

 

Dovana-kūdikiui-pledukasKūdikio pasitikimo šventė yra populiarus draugų ir artimųjų susibūrimas, džiaugiantis artėjančiu kūdikio atėjimu. Pasak Odetos Plakienės, viena iš privalomųjų šio renginio dalių – dovanos. Praktiški svečiai neretai pasiteirauja iš anksto, kokie daiktai būtų naudingi – juos ir dovanoja. Puikios praktiškos dovanos, kurių tėveliai gali pageidauti šia proga: pledukas, kūdikio žindymo skara–paslėptukas, žindymo karoliai, kūdikio daiktų rankinė, patalynės komplektas, maudynių rankšluostis.

 

 

Dovana-kūdikiui-fotosesijaVardinis antspaudas kūdikiui kaip dovanų idėja
Vos kūdikiui paūgėjus ir sustiprėjus, artimieji nekantrauja susipažinti su mažyliu ir skuba į Šia proga prasmingos yra šios dovanos: kūdikio fotosesija kartu su svarbiausius įvykius įamžinančiais lipdukais, pirmųjų kūdikio metų atsiminimų knyga, vaikiškų indų vardinis rinkinys, kramtukas su vaiko vardu, medinė kaladėlė su kūdikio gimimo duomenimis ar vardinis antspaudas.

 

 

 

GEROS DOVANOS PARINKIMO KRITERIJAI

Taigi, esate pasiruošę artėjančiam kūdikio dovanų lietui, turite keletą idėjų, kuriomis prireikus galėsite pasinaudoti.

GalvodamI apie kitas galimas dovanas, atsiminkite šiuos kriterijus:

-> Parinkite dovanas, kurios turi išliekamąją vertę. Pavyzdžiui, kūdikio gimimo metais išleistą numizmatinę monetą.

-> Rinkitės daiktus, kurių kūdikiui ir jo šeimai reikės tolimesnėje ateityje. Galvojant apie tolimesnę ateitį, vardinės vaikiškos sūpynės tikrai sulauks kūdikio katučių.

-> Rinkitės daiktus, kurių būtinybe bei panaudojimu esate tikri. Štai gultukas kūdikiui bus ne tik miela vieta mažyliui, bet atlaisvins ir tėvelių rankas.

-> Parinkite tokias dovanas, kurios nereikalauja ypatingos priežiūros ir neužima labai daug vietos.

-> Produktai, pagaminti iš natūralių medžiagų ir draugiški aplinkai – visada yra geras pasirinkimas! Merino vilnos drabužėliai, ekologiškas čiulptukas, medvilninė karuselė bus ne tik gražios, bet ir prasmingos dovanos.

Dovana kūdikiui merino vilnos rūbeliai

 Kalėdinės verslo dovanos

Verslo Kalėdos jau čia pat - ar esate pasiruošę jas paversti ypatingomis?
Originalios verslo dovanos laukia specialiai jums paruoštame kataloge. Tad pateikite savo kontaktus ir jį atsiųsime.

Originalių verslo dovanų idėjos gyvena čia: https://bit.ly/2YFC4de