fbpx
 

Geidžiamiausios dovanos mokiniams, kurios patiks net išrankiausiems

Dovanos mokiniams pradedantiems eiti i mokykla nuo rugsejo

Geidžiamiausios dovanos mokiniams, kurios patiks net išrankiausiems

Dovanos mokiniams mokslo metų pradžiaiArtėjant rugsėjui, „Ir vėl į mokyklą?!” nepatenkinto moksleivio lūpomis ištarta frazė vis dažniau pasiekia tėvelių ausis. “Pagaliau į mokyklą!”džiaugsmingai krykštauja būsimieji pirmokai, žadindami tėvelių jaudulį, kaip gi viskas susiklostys?..  Rūpestis, nerimas, jaudulys vis dažniau nusveria smagią atostogų nuotaiką. O kas, jei VISI vaikai be išimties rugsėjo 1-osios lauktų su džiaugsmu? Kas, jei tėvelių nerimą numaldytų susižavėjimo šūksniai? Tam reikia visai nedaug – tik DOVANŲ! Dovanos mokiniams mokslo metų pradžios laukimą pavers pakiliu, šventišku, maloniu ir reikšmingu įvykiu, keliančiu teigiamas emocijas ir stiprinančiu šeimos tradicijas.

 

“Dovanų meistrų“ TOP8 geidžiamiausių dovanų mokiniams ne tik pradžiugins vaikus, bet tėveliams ir artimiesiems nuims galvos skausmą, ką padovanoti, nes dovanas galite įsigyti čia:  https://www.facebook.com/dovanumeistrai/shop

 

DOVANOTI ŠEIMOS FOTOSESIJĄ – TAI PROGA KURTI TRADICIJAS

Fotosesijos yra puikios dovanos mokiniams

Po kiekvienos vasaros dažnai apie savo atžalas išgirstame, kaip stipriai jie ūgtelėję, pasikeitę ir tapę gerokai brandesni. Tai ne tik stebina tėvelius, glosto jų savimeilę, bet skatina atidžiau žvilgterti į nenumaldomai augančius vaikus ir visa širdimi trokšti sustabdyti akimirką.  Taip ir padarykite! Šeimos fotosesija – neįkainojama dovana, užfiksuojanti tai, ko patys nepastebime, leidžianti prasmingai kartu praleisti laiką, mėgautis meniškomis nuotraukomis, išsaugoti prisiminimus. Tegul tai tampa gražia šeimos tradicija, kuri kiekvieną rudenį suburs šeimą maloniai patirčiai, o šaltais žiemos vakarais sušildys akis ir širdis prisiminimais!

 

KUPRINĖ – DOVANA AKTYVIAM LAISVALAIKIUI

Dovanos mokiniams laisvalaikio kuprines monstrai Dovanos mokiniams kuprinės su lapeNepamainomas vaiko palydovas į būrelius, sporto užsiėmimus ar iškylas – patogi ir praktiška laisvalaikio kuprinė. Renkamės tokią, kuri lengvai užtraukiama vos timptelėjus raištelius, tad uždaryti/atidaryti bei pasiekti šeimininkui svarbius daiktus užtruks vos akimirką. Ant pečių užmaunamos virvelės yra plokščios, todėl kuprinė įsitaisys patogiai ir neverš pečių. Natūralios medvilnės kuprinės su žaismingais piešiniais yra lengvos ir neužima daug vietos, todėl bus teigiamai įvertintos ne tik moksleivių, bet ir jų tėvelių.

 

PRIEŠPIEČIŲ DĖŽUTĖ

 

Dovanos mokiniams dėžutės priešpiečiamsBento dėžutė su įrankiais dovana mokiniams

Nuotaikingos ir spalvingos priešpiečių dėžutės – užtikrintas būdas pasirūpinti, kad mokinys niekada nebūtų alkanas: jos tokios gražios, kad norisi išsiimti jau vien tam, jog parodyti draugams. O išsiėmus, norėsis ir atidaryti, paskanauti, pavaišinti. Dviejų skyrių bento priešpiečių dėžutės yra itin patogios: kiekviename skyriuje galima dėti skirtingus produktus, o juos skanauti bus labai patogu su komplekte esančiais įrankiais. Dėžutė sutvirtinta elastinga guma, todėl tikrai neatsidarys! Gavęs šią žaismingą priešpiečių dėžutę dovanų, jums svarbus moksleivis bus ne tik sotus, bet ir laimingas!

 

 

MOKSLEIVIO APDOVANOJIMAMS

Medinė rankomis tapyta kabyklėlė – tai jaukus paveiksliukas, suteikiantis moksleivio kambariui jaukumo ir užtikrinantis, kad svarbūs apdovanojimai visada turės savo vietą! Kiekviena kabyklėlė unikali, nes tapoma rankomis, tad ši jūsų dovana moksleiviui bus vienintelė tokia – tik jo. Paviršius lakuojamas, todėl atsparus aplinkos poveikiui bei įbrėžimams. Medaliai ar vardinės dalyvio kortelės čia ne tik kabės, bet pasakos pergalių istorijas ir įkvėps naujiems pasiekimams!

Dovanos mokiniams ir jų apdovanojimams kabyklėlė

 

PINIGINĖ KIŠENPINIGIAMS

Dovanos mokiniams piniginė smulkiems pinigams

Išleisdami į mokyklą, tėveliai neretai įdeda smulkių kišenpinigių. Kad jie nepasimestų, verta padovanoti smagią piniginę, kuri neabejotinai taps mėgstamu aksesuaru: ji spalvinga, patogaus dydžio, pagaminta iš minkšto vinilo ir užsisega užtrauktuku. Viduje yra vienas skyrius, tad mažoms rankytėms bus lengva rasti reikiamą pinigą.

 

 

 

RAKTŲ PAKABUKAS „TAVO NAMAI“

Dovanos mokiniams raktų pakabukas namelis

Išlydint moksleivius iš namų, visuomet šiek tiek neramu, kaip jie grįš, ar nepames raktų, ar mokės atsirakinti duris?.. Mieli tėveliai, net pirmokas tikrai TAI gali! Todėl jums belieka pasitikėti! Ir raktus nuo namų papuošti unikaliu rankų darbo mediniu nameliu, kuris vaikui bet kurią akimirką primins jūsų šiltus jausmus, rūpestingumą ir visada laukiančius jaukius namus. Kiekvienas pakabukas tapomas individualiai, todėl bus vienintelis toks, skirtas vieninteliam dovanos gavėjui. Jo pagalba moksleiviui galėsite pasiųsti norimą žinutę – pavyzdžiui, „Tikiu Tavimi“ ar „Visada laukiantys namai“, kurią bet kada galės perskaityti ant namelio sienų. Tad pasitikėkite ir padrąsinkite!

 

 

ŽAISMINGI ATŠVAITAI – SAUGI DOVANA

Žaismingi atšvaitai yra saugios dovanos mokiniams

Svarbiausia SAUGUMAS! Vos nuskambėjus pirmąjam skambučiui, moksleivių pilnos ne tik mokyklos, bet ir gatvės. Kad mažieji eismo dalyviai būtų matomi, atšvaitas tampa privalomu aksesuaru. O jei atšvaitas yra žaismingas, spalvingas ir supakuotas į dovanų dėžutę, kur jo spalvą sufleruoja rankomis išlankstytas laivelis, tuomet jis yra puiki dovana! Dekoruoti atšvaitai lengvai ir saugiai segasi tiek ant kuprinių, tiek ant drabužių ir atlieka dvejopą funkciją: apsauginę tamsoje, žaismingo aksesuaro dienos metu.

PIEŠIMO RINKINYS DAILĖS GENIJUI

Įsivaizduojate dovaną, kurioje sutalpintas visas mažojo dailininko pasaulis? Paverskite šią svajonę realybe! Margaspalvėje dėžutėje saugiai ilsisi įvairiausios piešimui skirtos priemonės: pieštukai, akvarelė, vaškinės kreidelės, flamasteriai, trintukas, drožtukas, sąvaržėlė – viskas viename magiškame komplekte! Vos jį įteiksite, mažasis dailės genijus ims kurti stebuklus!.. O kūrybiniam procesui pasibaigus, priemonės pasislėps kompaktiškoje dėžutėje – kūrybinės netvarkos it nebuvę! Nors dovana subalansuota vaikams, puikiai tinka ir tėveliams, kurių širdyse vis dar karts nuo karto pasisvečiuoja mokyklinukas!

Dovanos mokiniams dailės rinkinys piešimuiDovanos mokiniams piešimo rinkiniai kūrybai