fbpx
 

Dovanų idėjos, kuo pakeisti Rugsėjo 1-osios gėles mokytojams

Tradicines gėles keičiančios dovanos mokytojams

Dovanų idėjos, kuo pakeisti Rugsėjo 1-osios gėles mokytojams

Visi esame įpratę naujų mokslo metų proga mokytojus ir auklėtojus sveikinti, įteikdami gėlių. Gėlės yra viena seniausių ir populiariausių dovanų visame pasaulyje, nes jų grožiui, aromatui ir gaivumui sunku atsispirti.

Visgi yra kelios progos metuose, kuomet verta į gėlių dovanojimą žvilgterti kritiškai. Viena iš tokių progų – Rugsėjo 1-oji.

 

Tradiciškai mokytojams dovanojamos gėlės

Ar dovanodami gėles pedagogams tikrai išreiškiate padėką ir džiaugsmą, atsiveriančiomis durimis į mokslo ir žinių oazę? O gal tai darote iš įpročio, susiformavusio dar vaikystėje? Ar dėl to, kad taip daro visi? Kiek atidžiai, rinkdami gėlę, galvojate apie mokytojo ir auklėtojo mėgstamas gėles? Gėlių pardavėjai, suprantama, nekukliai naudojasi darbymečiu, neretai kilsteldami kainas.

Jei tikrai norite būti dėmesingi ir originalūs, verta apgalvoti įdomesnes, bet nebūtinai brangesnes pedagogų sveikinimo alternatyvas, kurias drąsiai galima vadinti gera dovana.

 

 

NEDIDELĖS DOVANĖLĖS VIETOJ GĖLIŲ MOKYTOJAMS

Medų valgo visi! Jei ne kaip saldėsį, tai kaip vaistą. Nedidelis medaus indelis, su personalizuota sveikinimo žinute ar padėka, paruoštas su meile, neabejotinai sujaudins mokytojos bei auklėtojos širdį – tai, deja, ne visada pavyksta, dovanojant gėles.

Medus su padėka keičiantis gėles mokytojui

Medaus rinkinys vietoj gėlių mokytojui

Medaus rinkiniai kaip puikios dovanos keičiančios gėles

Itin apgalvota dovana – rinkinys degustacijoms Avilio skoniai“, kurį gavus, galima pasigardžiuoti ne tik medumi, bet ir žiedadulkėmis bei bičių duona! O skanaudama rinkinyje padovanotą žolelių arbatą, pasaldintą

Jūsų dovanotu ekologišku medumi Avilio istorijos, mokytoja prisimins dėmesingą dovanotoją – Jus!

Meduolių puokštės išties puikios dovanos keičiančios gėlesNeįprasta ir originali alternatyva gėlėms – puokštė iš… MEDUOLIŲ! Akys grožisi, skrandis mėgaujasi, kolegos džiaugiasi, drauge skanaudami šį nuostabų kūrinį. Rankomis dekoruojami meduoliai, dabinami bet kokiu Jūsų pageidaujamu užrašu.

Dovanodami tokias neįprastas “gėles”, ne tik nustebinsite Jums svarbų pedagogą, bet paliksite malonų įspūdį ir suteiksite galimybę šiomis gėrybėmis mėgautis ilgiau, nei žydėtų gėlės. Tokiu būdu naujų mokslo metų pradžią padarysite išties šventiška ir “skania”.

 

VALGOMOS PUOKŠTĖS – ORIGINALI DOVANA PEDAGOGUI

 

Kodėl gi vietoj puokštės gėlių nepadovanojus puokštės iš sezoninių vaisių ir net daržovių?! Tokie iš pažiūros tarpusavyje nederantys ingridientai kaip apelsinas ir aitrioji paprika, mandarinai ir česnakai, ridikėliai ir obuoliai, kuriant valgomas puokštes, nuostabiai sutaria bei kuria įstabius meno kūrinius. Net ir sode užderėjęs agurkas gali tapti neįprastai žaviu talentingų puokščių kūrėjų rankose. Jei į puokštės rinkimą įtrauksite dovanotoją, t.y. darželinuką ir moksleivį, jie neabejotinai parinks puokštę iš saldėsių, pavyzdžiui, iš zefyrų!

Nors puokščių grožis išties užburia, visgi jas galima drąsiai valgyti ir vaišinti kitus.

 

Valgoma vaisių ir daržovių puokštė vietoj gėlių Zefyrų puokštė keičianti gėles mokytojams Valgoma agurkų puokštė vietoj gėlių

 

KAI BŪTINAI NORISI DOVANOTI GĖLES

Gėlių žiedai iš tiesų yra puiki dovana! Tad jei nuspręsite laikytis tradicijos ir naujų mokslo metų pradžios proga pedagogus sveikinti, įteikdami gėles, pridėkite šiek tiek savo rankų ir paprasta puokštė nušvis naujomis spalvomis! Dalinamės keletu originalių idėjų, kuomet pieštukų, liniuočių, mokomųjų raidžių pagalba dovanojamos gėlės tampa asmeninė ir originali dovana.

Daugiau apie tai, kaip nepadaryti lemtingų klaidų, parenkant dovanojamas gėles, skaitykite šiame mūsų bloge: https://dovanumeistrai.lt/2018/08/04/geliu-dovanojimas

 

Asmeninės dovanos mokytojams keičiančios gėles Dovanos mokytojams personalizuotos gėlės Dovanos mokytojui keičiančios gėles