fbpx
 

Dovana šeimai, kurianti tradicijas: TOP 6 advento kalendoriai

Dovana šeimai, kurianti tradicijas: TOP 6 advento kalendoriai

Žiemos švenčių laukimas be Advento Kalendoriaus nebūtų toks šventiškas. Šeimoms, ypač vaikams, puikiai pažįstamas jaudinantis laukimas, kada gi galima bus atidaryti sekantį langelį, įvykdyti dienos užduotėlę, išsitraukti pasislėpusią originalią dovaną ar perskaityti jaukų sveikinimą.

 

Nors šiandienos advento kalendoriai yra nutolę nuo pirminių papročių, visgi jie dovanoja brangiausią dovaną – laiką šeimos tradicijų kūrimui, bendravimui, buvimui kartu. Todėl net jei nesižavite idėja advento kalendorių susikurti patys, verta pasinaudoti jau esamais sprendimais ir įprasminti laukimą nuo pirmųjų gruodžio dienų iki Kalėdų.

„Dovanų meistrai“ rekomenduoja TOP 6 advento kalendorius, kurie ne tik padės suskaičiuoti dienas iki Kalėdų, bet sukurs išties šventišką nuotaiką, praskaidrintą dėkingumu, atradimo džiaugsmu, dovanojimo palaima.

 

 

1.Medinė „Stebuklų eglutė“

Kodėl „Stebuklų“? Nes šios eglutės pagalba šeimoje išties vyksta STEBUKLAI:

– ankstyvą rytą vaikai neraginami pašoka iš lovos;

– užduotys ir darbai atliekami noriai ir be pykčių;

– net 24 kartus per vieną mėnesį šeima kažką veikia kartu!

O kur dar šypsenos, apsikabinimai, gera nuotaika ir kuriama šeimos tradicija? Argi ne stebuklai?!

„Stebuklų eglutė“ į namus atneša ne tik jaukias akimirkas, bet ir miško kvapą, nes yra pagaminta iš natūralios eglės medienos.

 

 

Medinės_stebuklų_eglutės_advento_kalendoriai

Žaisminguose vokeliuose slepiasi prasmingos ir visą šeimą įtraukiančios veiklos bei jūsų pačių įdėtos smulkios dovanėlės. Kiekviena eglutė gaminama rankomis, todėl yra unikali ir alsuoja jaukumu bei šiluma. Nenuostabu, kad būtent aplink ją ima suktis šeimos gyvenimas!

 

 

Stebuklingos_eglutes_advento_kalendoriai_vasarąTik neapsigaukite, praūžus šventėms, ieškodami eglutei saugaus prieglobsčio iki kitų metų! Naudokite ją visus metus kaip originalią interjero detalę, laikiklį šeimos nuotraukoms ar vietą, kurioje vienas kitam paliekate svarbias žinutėms.

 

Stebuklų eglutės kaina 69 eur.

Įsigykite čia: https://stebuklueglute.lt/produktas/eglute-seimai-surinkta

 

 

2. Supergarden šaltyje džiovintų vaisių ir uogų advento kalendorius

Liofilizuotos_uogos_supergarden_advento_kalendoriai

Spalvingas, sveikuoliškas ir labai DIDELIS – toks yra Supergarden šaltyje džiovintų vaisių, uogų ir daržovių advento kalendorius. Šį kalendorių išties smagu lukštenti, nes kiekviename langelyje – naujas gardėsis, todėl kiekvieną dieną išlaikysite intrigą, ”ką gi ragausime šiandien?”. Tarp 24 siurprizų rasite gervuogių, agrastų, žemuogių ir net žirnių. Visi jie sveiki, aromatingi, skanūs ir užauginti Lietuvoje.

Vienas iš Supergarden kalendoriaus privalumų – užteks visiems, nes jis sukurtas dalintis! O jei netikėtai uogų liks, berkite į pusryčių košę ar šventinius pyragus, taip jiems suteikdami dar daugiau aromato ir skonio.

 

Sudedamosios_dalys_supergarden_advento_kalendoriaiKompaktiškuose indeliuose vaisiai ir uogos atrodo taip natūraliai, jog neabejotinai teks paaiškinti mažiesiems, kur vidury žiemos radote tokių stebuklų. Paslaptis glūdi paruošimo procese, kuomet iš produktų eliminuojamas vanduo, maksimaliai išlaikant vitaminų ir mineralinių medžiagų kiekį, formą, skonį bei kvapą. Štai ir puiki proga šeimoje pasikalbėti apie sveiką mitybą, vitaminus, saldumynų alternatyvas bei susipažinti su tokiais dalykais kaip “dumplainis”.

 

 

Liofilizuoti_vaisiai_ir_advento_kalendoriai

Beje, Supergarden skanėstai – pasaulyje pripažinti nugalėtojai (1-a vieta tarptautinėje parodoje Švedijoje), todėl jie yra tikrų ČEMPIONŲ UŽKANDIS. Juk tokie ir yra jūsų vaikai, teisingai?!

 

Supergarden advento kalendoriaus kaina 49,99 eur.

Įsigykite čia: https://www.supergarden.lt/lt/katalogas/supergarden-advento-kalendorius

 

3. Teabrewer arbatos advento kalendorius

Arbata_ir saudainiai_advento_kalendoriaiKokie vaizdiniai pirmiausiai kyla prieš akis, įsivaizduojant jaukų žiemos vakarą  prie židinio? Rusenanti ugnis, vilnonės kojinės, švelnus pledas ir šilto gėrimo puodelis rankose… Atspėjome? Kad šiltas gėrimas kiekvieną švenčių laukimo vakarą sukviestų šeimą maloniam pokalbiui, į “Dovanų meistrų” TOP 6 advento kalendorius įtraukėme Teabrewer arbatos advento kalendorių.

 

Ši dovanų dėžutė talpina 25 pakuotes skirtingų skonių ekologiškos arbatos pakelius, kuriuos už išskirtinį aromatą neabejotinai įvertins ne tik įgudę, bet ir pradedantieji arbatos mėgėjai.

 

Arbatos_advento_kalendoriaiPakeliai tik 25, o arbatos puodelių paruošite net iki 100! Kaip tai įmanoma? Ogi unikali dovana pakuotėje suteikia galimybę arbata džiaugtis net keliems mėgėjams.

Itin patrauklu tai, kad šiuo būdu paruošta arbata galima mėgautis lėtai, nesibaiminant, kad likęs gėrimas taps kartokas.

Na o jei rankos sušilo, aktualiausios temos aptartos, o arbata vis dar neišgerta, galite ją drąsiai statyti į šaldytuvą ir, kilus norui, gaivintis vėsiu gėrimu.

 

Arbatos advento kalendoriaus kaina: 39,95 eur.

Arbatos ir kavos advento kalendorius rasite čia: https://www.nanogama.lt/collections/advento-kalendoriai

 

4. Šventinis medinis miestelis

Šviečiantys_mediniai_nameliai_zara_advento_kalendoriaiTamsų žiemos vakarą, kai už lango sukasi baltos snaigės, vaikai jaukiai buriasi aplink medinį pasakų namelį. Čia gimsta vaizdingos istorijos apie dovanas pakuojančius nykštukus, skraidyti mokančius elnius ir prie židinio likusius baltus pėdsakus.

Vaikams sumigus, šias istorijas tikromis paverčiate jūs, suaugusieji, namelio stalčiukuose apgyvendindami kaskart įdomesnes paslaptis, įtraukiančias užduotis ir jaukias dovanas.

 

 

Mediniai_nameliai_su_varpine_išskirtiniai_advento_kalendoriai

Ir vaikai tiki! Jie nuoširdžiai stengiasi būti klusnesni, tvarkingesni, pareigingesni, nes jie laukia Kalėdų stebuklo.

Tokias istorijas pasakoja šeimos, kurių namuose gyvena jaukiai apšviestas advento kalendorius – šventinis miestelis, kuriame ir miesto varpinė, ir apsnigtos eglutės, ir namukai.

Advento Kaledorius šventinis miestelis jau tapo gražia tradicija ir geraja žinia apie artėjančias Kalėdos namuose, laukimą įprasminančiuose buvimu kartu.

 

Advento namelio kaina: 35,99 Eur

 

 

5. Kišeninis advento kalendorius

Kai norisi kažko labai jaukaus, šilto ir ne tik vaikams – kišeninis advento kalendorius pasiruošęs visada būti “po ranka” ir skleisti šventinę nuotrauką. Kalendoriaus dėžutėje yra 24 mažos kortelės su žaismingais paveikslėliais bei šventine idėja ar užduotimi kitoje pusėje.  Paveikslėliai ne tik itin mieli ir išraiškingi, bet ir lavinantys emocinį intelektą: jie atspindi užduotį, todėl galima žaisti spėliones, kol atspėjama, kas parašyta kitoje pusėje.

Kišenianiai_advento_kalendoriai Kišeniai_adento_kalendoriai_su_kortelėmis

Kortelės nesunumeruotos, todėl dienos paveikslėlį galima rinktis tokį, koks labiausiai patinka šiandien. Perskaičius idėją, atlikus užduotį, paveikslėlį galite pasidėti matomoje vietoje ar tiesiog padovanoti.

Tokį kalendorių galima visada nešiotis su savimi ir, dalinant korteles stebėti, kaip aplink auga šventinė nuotaika!

 

Kišeninis kalendorius telpa į nedidelę 10,5 x 5,5 cm dėžutę ir kainuoja 2.5 eur.

 

6. Puošiantys ir gražinantys advento kalendoriai

“Dovanų meistrai” akis iš toli patraukė grožio advento kalendoriai – juk tai dovana moteriai, kurią išvydusi ji neabejotinai aiktelės: išskirtinio dizaino spalvingose dėžėse slepiasi net  24 dekoratyvinės kosmetikos ir kūno priežiūros priemonės! Kiekvienas langelis suteikia dar daugiau grožio ir priverčia spindėti, tad atėjus Kalėdoms, jums išties bus sunku atsispirti.

Kūno_priežiūros_advento_kalendoriai_moterims Spalvingi_grožio_priemonių_advento_kalendoriai_paauglėmsLoccitane_Grozio_priemonės_advento_kalendoriai_merginoms

 

 

 

 

 

 

 

 

Grožio kalendoriuose rasite tiek mėginių, tiek pilno dydžio priemonių, kurias galėsite naudoti dar ilgai po švenčių. Šie rinkiniai tinka ne tik suaugusioms moterims, todėl yra puiki dovana dukrai, pusseserei ar krikštaduktei, kurią įteikus, padovanosite geriausią kada nors gautą dovaną.

 

Kaina: nuo 49 Eur.

 

 

 Kalėdinės verslo dovanos

Verslo Kalėdos jau čia pat - ar esate pasiruošę jas paversti ypatingomis?
Originalios verslo dovanos laukia specialiai jums paruoštame kataloge. Tad pateikite savo kontaktus ir jį atsiųsime.

Originalių verslo dovanų idėjos gyvena čia: https://bit.ly/2YFC4de