fbpx
 

Kalėdinės dovanų idėjos šeimai: laisvalaikio dovanos

Dovanos-kalėdoms-Jūsų-gavėjams

Kalėdinės dovanų idėjos šeimai: laisvalaikio dovanos

Žiemos šventės – Kalėdos ir Naujieji Metai – turi magišką savybę ateiti nejučia: regis, dar tik prasidėjo gruodis, o spindinčios eglutės ir šventinės giesmės jau tuoj sukvies artimuosius ir draugus prie vaišėmis nukrauto stalo.

Kuo šventės  arčiau, tuo labiau auga įtampa: juk tuščiomis į svečius neisi?! Būtinos Kalėdinės dovanos!

 

Sugalvoti, ką dovanoti, kad gavėjas pajustų nuoširdų džiaugsmą, o dovanotojas – pasitenkinimą puikiai išrinkęs, bene daugiausiai kūrybinių kančių suteikiantis procesas.

 

 „Dovanų meistrai“ dovanų idėjos nuims šį galvos skausmą ir užtikrins, kad Jūsų dovanos šeimai ir draugams būtų jaukios, rūpestingos ir originalios dovanos.

 

Laisvalaikio dovanos

Šiandien dalinamės, kokios LAISVALAIKIO DOVANOS šeimai maloniai nustebins Jums svarbius žmones.

Turiningas laikas kartu – kiekvienos šeimos siekiamybė. Todėl dovanos, leidžiančios naujai, įdomiai ir įtraukiančiai leisti laiką kartu yra itin vertinamos gavėjų. Štai keletas dovanų, suteikiančių galimybę linksmai pabūti drauge.

 

Stalo žaidimai

Stalo žaidimai turi begalę privalumų. Jie ne tik lavina dayvių įgūdžius, bet leidžia mėgautis neįkainojamomis artumo ir džiaugsmo akimirkomis.

„Dovanų meistrų“ stalo žaidimų pasirinkimas dovanoms šioms Kalėdoms – Emojito, Memory ir Dixit.

 

“Emojito” ypatingas tuo, kad sukurtas lietuvių! Dar daugiau, tarptautinėje parodoje išrinktas į TOP3 žaidimų vaikams trejetuką. Šeimai, kuriai jį padovanosite, Emojito tikrai patiks, nes lavina tiek vaikų, tiek suaugusiųjų emocinį intelektą! Žaidžiant, mokomasi pažinti ir išreikšti emocijas: tik veido išraiška, veido išraiška ir garsu arba tik garsu. Vienas žaidėjas išreiškia emociją, kiti žaidėjai turi ją įsiminti ir vėliau atpažinti vienoje iš septynių skirtingų kortelių!

 

“Memory” yra ne tik smagus užsiėmimas, bet ir veikla, lavinanti atmintį! Ar atsiminsite, kur paslėpėte savo herojų? O kur matėte jo porą? Laimi tas, kas surinks daugiausiai porų! Tinka žaisti ir su pačiais mažiausiais. Puiku tai, kad jų yra labai įvairių, tad galima rinktis su mėgstamais herojais.

 

„Dixit“ renkamės todėl, kad jis kaip retas kuris kitas žaidimas lavina kūribiškumą, vaizduotę, ugdo ir tobulina bendravimo įgūdžius, padeda geriau pažinti vieniems kitus.

 

Stalo-žaidimas-emojito-kalėdinės-dovanos-šeimai Atminties-žaidimai-memory-kaip-kalėdinės-dovanos-šeimaiDixit-žaidimas-kalėdinės-dovanos-šeimai

Šeimos sukurtas paveikslas

 

Šeimos-sukurtas-paveikslas-kalėdinės-dovanos-šeimai

Šiam užsiėmimui visai nebūtina puikiai piešti. Tiesą pasakius, tai gali būti pirmasis kartas, kai laikote teptuką rankose! Ir visgi Jūs sukursite nuostabų paveikslą!

 

Kaip tai įmanoma? Ogi tapyba pagal skaičius leidžia bet kam – tiek mažam, tiek dideliam – tapti mikelandželais. Viskas, ko prireiks – kūrybiško tapybos rinkinio ir laiko, kurį praleisite su šeima kurdami nuostabų kūrinį ir žavėdamiesi, kaip iš po Jūsų teptuko atgyja liūto akys, vėjyje draikosi žirgo karčiai ar nuplevena drugelis pievoje.

 

Atsiminimų dovanos

Asmeninių prisiminimų dovanos, nukeliančios į prisiminimus, yra ypatingai vertinamos – jos sužadina sentimentus.

Dovanokite šeimai tai, kas išliks ilgam, ir kaskart sukels malonią atsiminimų šypseną veide.

Šeimos fotosesija, praėjusių metų bendrų patirčių video ar šeimos portretas ant drobės – tai dovanos šeimai, neabejotinai rasiančios vietą ne tik namuose, bet ir širdyse.

 

Patirties dovanos 

Dovanokite įspūdžius ir patirtį, nes jie kuria pozityvias emocijas ir suartina žmones.

 

Šioje kategorijoje tinka tiek šeimos jau praktikuojami pomėgiai, tiek naujos patirtys.

Pavyzdžiui, jei šeima aktyviai keliauja, originali dovana bus sieninis žemėlapis, kuriame galima nutrinti jau aplankytas šalis ir kartu planuoti būsimas keliones. Žemėlapis patogiai supakuotas, tad ant jo galėsite užrašyti ir savo palinkėjimą.

 

 

Nutrinamas-žemėlapis-kaip-kalėdinės-dovanos-šeimai Rudas-nutrinamas-žemėlapis-kalėdinės-dovanos-šeimai

 

 

 

 

 

 

Mėgstantiems slidinėti, pats metas atidaryti sezoną, išnaudojant Jūsų padovanotus nusileidimus nuo kalno Lietuvoje.

 

Apsilankymas interaktyvioje galvosūkių ir žaidimų erdvėje ar adrenalino kupinos patirtys ištrūkimo kambariuose gali tapti metų įvykiu ir gera dovana to dar nepatyrusioms šeimoms.

 

Apie dovanas vaikams taip pat skaitykite čia: https://dovanumeistrai.lt/2018/11/14/dovanos-paaugliams

 

ir čia: https://dovanumeistrai.lt/2018/08/12/geidziamiausios-dovanos-mokiniams-kurios-patiks-net-isrankiausiems

 

ir čia: https://dovanumeistrai.lt/2018/07/15/dovanu-kudikiui

 Kalėdinės verslo dovanos

Verslo Kalėdos jau čia pat - ar esate pasiruošę jas paversti ypatingomis?
Originalios verslo dovanos laukia specialiai jums paruoštame kataloge. Tad pateikite savo kontaktus ir jį atsiųsime.

Originalių verslo dovanų idėjos gyvena čia: https://bit.ly/2YFC4de