fbpx
 

Kalėdinės dovanos moterims: kas originalesnio šiais metais?

Kalėdinės_dovanos_moterims_ir_dovanų_idėjos

Kalėdinės dovanos moterims: kas originalesnio šiais metais?

Jau visai netrukus Kalėdos, tad daugelį vis dažniau aplanko neramios mintys, ką dovanoti moterims: kokia dovana mamai nušvies jos veidą šypsena? Kokios dovanų idėjos nustebins draugę? Ko iš tiesų nori žmona? Ar kokia dovana mylimajai padės užkariauti jos širdį?

 

Taip svarstant, galite ilgas valandas sukti galvas ar tuščiai leisti laiką parduotuvėse, ieškant kalėdinės dovanos – juk taip norisi padovanoti tai, ką JI iš tiesų vertins ir su malonumu prisimins.

 

„Dovanų meistrai“ paruoštos dovanų idėjos moterims ir patarimai, kaip išrinkti geras dovanas, leis lengviau atsikvėpti ir ramiau mėgautis švenčių laukimu.

 

Prabangios Kalėdinės dovanos moters išskirtinumui

Autorinė delnine

 

Moterims niekada nebus per daug skarelių, batelių ir, žinoma, DELNINIŲ!  

 

Delninė – gan asmeniška dovana, todėl renkant ją, reikia atkreipti dėmesį į keletą detalių bei gavėjos stilių. Verta parinkti vienetinį, rankomis gamintą aksesuarą, nes tokiu būdu pabrėšite gavėjos išskirtinumą bei leisite jai pasijusti ypatinga.

 

Dovanojant delninę kaip Kalėdinę dovaną, rinkitės tokią, kuri būtų puošta išskirtiniais akcentais – blizgi, su įsiuvais ar išraiškinga sage. Tuomet jai neteks ilgai dulkėti spintoje – ja moteris galės nedelsiant pasipuošti į naujametinį vakarėlį.

 

JŽ Destiny delninių kūrėjai pataria, jog siekiant palikti ilgalaikį įspūdį,  verta rinktis kokybiškos natūralios odos delnines: net dėvimos dažnai, jos išlaiko formą, nesibraižo ir neapsitrina, o nešiojamos ilgai, nuolat maloniai primena dėmesingą dovanotoją.

 

Klystate manydami, kad autorinės odinės delninės neįpirksite, nes pas  JŽ Destiny puošnių delninių rasite tik už 28 eur!

 

Tad leiskite JAI pasimėgauti savo išskirtinumu su specialiai JAI sukurta DELNINE!

 

Odinės_delninės_yra_originalios_dovanos_mterims Vienetinės_delninės_puikiai_tinka_kaip_dovanos_moterims

Juoda_delninė_šventiniam_vakarėliui_kaip_geros_dovanos_moterims

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Asmeninė fotosesija

 

 

Asmeninė_fotosesija_yra_originalios_dovanos_moterimsŠiandien JI kažkokia kitokia: vos pabudus, pabučiuoja; ant pirštų galiukų tyliai išslenka ruošti pusryčių. Jums prisėdus prie stalo, nosį glamonėja jaukus garuojančios kavos kvapas, o pečius – lengvas JOS delno prisilietimas. Ji palinksta link Jūsų ir prieš akis padeda dailią grietinėlės spalvos dėžutę. Vis dar nieko nesako. Jūs nedrąsiai atverčiate viršelį ir… Išgirstate tylų, bet labai gilų kuždesį: „DĖKOJU TAU… Dėkoju Tau už tai, kad padovanojai pačią gražiausią mano versiją“. Nekantraudamas žvilgtelite į dėžutės turinį, ir Jums atsiveria visas Jos pasaulis, visa Jūsų Mylimos Moters istorija: į Jus žvelgia JOS PORTRETAS.

Tai istorija, nutikusi Jums – žmogui, padovanojusiam brangiai moteriai jos asmeninę fotosesiją, kurioje gyvena JOS istorija. Juk Moterų portretai yra ne šiaip paprasta fotografija, kuri nuguls kompiuterio atmintyje. Tai gyvi paveikslai, puošiantys namus, neįkainuojama RELIKVIJA! Fotosesija yra puiki proga atšvęsti, kas praeita, įamžinti tai, kas Joje yra unikalu ir nepakartojama.

 

Raudonas lūpdažis

 

Skaisčiai raudonas lūpdažis visada atkreipia į save dėmesį. Ypač, jei pateiktas prabangioje Chanel pakuotėje. Prigesintos rausvos ar klasikinės raudonos spalvos – pasirinkimų apstu, bet žinutė viena: JI yra verta aukščiausios klasės.

 

 

Puošiančios ir šildančios dovanos

“Morzės sesių” vienetinė dovana

 

Žodis, ryšys, daiktas, emocija – santykiuose, regis, tokie svarbūs, bet ir labai skirtingi dalykai.

 

Kiekvienas pasakytas ŽODIS neša savo energiją, tam tikrą prasmę, kurią norite perduoti svarbiam žmogui.

RYŠYS yra tai, ką branginate, norite stiprinti ir auginti.

DAIKTAS, primenantis kažką svarbaus, ką visada norite turėti su savimi.

EMOCIJA – Jūsų (ne)išsakyti jausmai, kuriuos jaučiate svarbiam žmogui.

 

Kas vienija tokius skirtingus žodžius ir kaip juos sutalpinti į vieną Kalėdinę dovanų dėžutę?

 

“Morzės sesės” surado genealų būdą ir unikalioje apyrankėje morzės abėcėlės pagalba užkodavo tai, kas Jums ir Jūsų dovanos gavėjai svarbiausia: žodį, ryšį, daiktą, emociją ir Jūsų palinkėjimą.

 

Sidabriniai ir paauksuoti karoliukai, japoniško stiklo rutuliukai ir daugybė spalvų, apsiviję šilko siūlą, gulasi ant draugės, mamos, sesės ar mylimosios rankos, nešdami tobulai užkoduotą slaptą žinutę, kad mylite, branginate, linkite ir kiekvieną akimirką esate kartu.

 

Jums belieka nuspręsti, ką užkoduosite, o “Morzės sesės” pasirūpins, kad ši Jūsų dovana draugei, vyro dovana žmonai, gal net mamos dovana dukrai ar apyrankės sesėms taptų gražiausia, nuoširdžiausia ir originaliausia Kalėdine dovana moteriai.

 

Morzės_apyrankės_kaip_dovanos_moterims  Morzės_apyrankės_įkvepiančios_dovanos_moterims

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Lininis šalikas

 

Kalėdinės-dovanos-moterims-lininis-šalikasFunkcionalus ir itin stilingas aksesuaras, kurį galima dėvėti tiek šaltą žiemą, tiek šiltą vasarą. “Dovanų meistrai” renkasi lininį šaliką, nes tai itin kokybiška ir visada madinga medžiaga, išduodanti gerą skonį.

Taip pat rekomenduojame tai, kas praktiška: dvipusis, klasikinių spalvų, puikiai derantis prie bet kokio rūbo ir atrodantis kaskart naujai. Neabejojame, kad ši originali dovana itin patiks kūrybingoms ir unikalioms moterims.

 

 

 

 

 

 

Keramikiniai karoliai

 

Mokytojo dienos proga dovana mokytojai keramikiniai karoliaiBe jokių abejonių, kiekviena moteris yra pati gražiausia ir jos grožiui nieko netrūksta! Visgi subtilus PAPUOŠALAS pabrėš savitumą, suteiks elegancijos ir papuoš maloniais prisiminimais apie tą, kuris jį padovanojo. Renkant papuošalą kaip dovaną moteriai, reikia atkreipti dėmesį į dovanos gavėjos stilių, mėgstamas spalvas, galvoti apie universalų ir neįpareigojantį sprendimą, ir būtina įsitikinti kokybe.

 

“Dovanų meistrų” pasirinkimas pasirinkimas – vienetiniai karoliai su keramikiniais burbulais. Juos lengva derinti prie įvairiaspalvių drabužių, o reguliuojant ilgį, kaskart atrodyti naujai.

 

Įsigykite čia: https://www.facebook.com/commerce/products/2114264448589923/?rid=ee.mid.%24cAAAAACey4vJtzgBihVnnLsaXsIP-&ad_id&rt=1: 

 

 

 

Dovana mamai, draugei, sesei ir net uošvienei

Asmeninio tobulėjimo knyga “Planuokis”

 

Įprastinis darbo kalendorius – saugi, bet nėra originali dovana. Todėl jos nėra “Dovanų meistrų” “TOP dovanos JAI” sąraše. Bet kai atradome įrankį, kurio pagalba moteris gali ne tik nesibaigiančius darbus efektyviai suplanuoti, bet tuo pačiu ir tobulėti, nelikome abejingi!

 

Darbo_knygos_yra_originalios_dovanos_moterims

“Planuokis” yra tai, kas būtina kiekvienai svajojančiai, siekiančiai, veikiančiai ir savo gyvenimą kuriančiai mamai, draugei, sesei ir net uošvienei!

Užduotys profesinėje srityje, asmeniniai siekiai, svajonių žemėlapiai, veiklos planai kiekvienai savaitei, mėnesiui ir metams sudėlioti taip, kad juos lengva išsikelti, stebėti progresą ir džiaugtis pasiekimais.

 

 

 

 Knygos_Planuokis_dovanos_moterimsSvarbiausia – viskas telpa itin kompaktiškoje, nuostabiai estetiškoje ir lengvoje knygelėje, kuri taps neatsiejama dovanos gavėjos palydove į sėkmę 2019-taisiais metais!

 

 

 

Energetinė žvakė

 

Kalėdinės-dovanos-moterims-žvakė

Kaskart uždegant žvakę, (at)gimsta jausmas… 

100% sojų vaškas ir natūralių eterinių aliejų sinergija susijungia tam, kad pritrauktų reikalingos energijos – pinigų, sėkmės, proto ir koncentracijos, pasitikėjimo ir net meilės! 

Subtilūs aromatai, išieškotas įpakavimas, dovanos istorija ir Jūsų ranka užrašytas palinkėjimas padovanos išskirtinę patirtį Jums svarbiai moteriai!

 

 

Linksmos dovanos moterims

 

Sakoma, “jei gali prajuokinti moterį, gali priversti ją padaryti bet ką”. Taigi, prajuokinkite Jums svarbią moterį knygos pagalba, dovanokite šypseną!

 

Sąrašą užbaigiame klasikine dovana moteriai – knyga. Tik neskubėkite nurašyti šios dovanų idėjos, neperskaitę, kokią knygą parinkome! Jei perskaitysite iki galo, padovanosime šypseną Jūsų veide!

 

Knygos_yra_geros_dovanos_moterimsNors ši knyga šmaikšti, bet apie labai rimtus dalykus: apie nuolatines moters pastangas išlikti moterimi šiuolaikiniame pasaulyje, nuobodžioje kontoroje, komplikuotoje santuokoje, provincijos mieste.

 

Veiksmas prasideda praėjusio šimtmečio pabaigoje, siaučiant ekonominei krizei, santuokinei krizei, vidutinio amžiaus krizei ir tęsiasi iki šių dienų.

Kartu tai naudingas santykių vadovas, nes kiekvienos istorijos pabaigoje skaitytojui yra pateikiamas receptas, kaip išspręsti problemą ar įveikti iššūkį.

 

O vyrui tai – atviras langas į slėpiningą moters pasaulį. Bet vis dėlto geriau grįžti pro duris.

 

Kalėdinių dovanų idėjų šeimai ieškokite čia: https://dovanumeistrai.lt/2018/12/05/kaledines-dovanu-idejos-seimai/

 

Daugiau dovanų ieškokite čia: https://www.facebook.com/pg/dovanumeistrai/shop