fbpx
 

VALENTINO DIENOS DOVANOS PORAI – PROGA SUSTIPRINTI SANTYKIUS

VALENTINO DIENOS DOVANOS PORAI – PROGA SUSTIPRINTI SANTYKIUS

Kai parduotuvių vitrinos pasidabina rausvomis širdelėmis, reklaminiai plakatai vilioja Šv. Valentino dienos nuolaidomis, o pardavėjų originalios dovanos siūlosi į pirkėjų krepšelius, vyresnės kartos atstovai dar ir šiandien nerimastingai kraipo galvas, klausdami: “Kas čia per šventė? Kas ją išgalvojo? Ką čia švęsti?”.

 

Nors Vasario 14-toji kaip meilės diena Europoje minima jau daugybę amžių, Lietuvoje įsimylėjėlių diena švenčiama tik nuo nepriklausomybės atgavimo. Todėl suprantama, jog šventimo tradicija nėra autentiška bei išpuoselėta.

 

Visgi dovanos Valentino dienos proga yra visą pasaulį apjungianti tradicija.

 

Tad Jūsų dėmesiui įžvalgos, kaip dovanos Šv. Valentino dieną gali paversti prasminga švente ir sustiprinti santykius.

 

DOVANOS PORAI – PRASMINGAS LAIKAS KARTU IR NAUJA PATIRTIS

 

Austrių-degustacija-puiki-dovana-poraiNuolat skubantiems ar įsisukusiems į buities reikalus, Šv. Valentino diena dovanoja akimirką, kuomet galima stabtelėti ir skirti dėmesingo laiko sau ir savo mylimam žmogui. Tokia proga išties gera dovana dviemsaustrių degustacija: ypatinga, gurmaniška ir prabangi. O kad šiai išskirtinei vakarienei netrūktų pikantiškumo, verta paminėti, jog austres itin mėgo ir vertino legendinis moterų širdžių ėdikas Kazanova.

 

Jei šventę švęsti norisi, bet visai nesinori kelti kojos iš namų, daugiau įdomaus laiko kartu dovanoja vakarienės prenumerata. Tai yra puiki laisvalaikio dovana, nes sutaupysite vaikščiojimą po parduotuves, išvengsite galvos skausmo, ką originalaus pagaminti vakarienei, tuo pačiu ragausite sveiko maisto, mėgausitės naujais skoniais ir daugiau laiko praleisite drauge.

 

VALGOMOS DOVANOS  “SALDI NUODĖMĖ”

 

O kas po vakarienės?! Po vakarienės, žinoma, desertas!

 

Kiekvienas turime saldžią silpnybę, kuriai tiesiog negalime pasakyti „ne“… Meilė saldi… Gal todėl itin dažna dovana Šv.Valentino dieną yra saldainiai. Visgi kai meilė persaldinama, ji greitai atsibosta… Todėl renkantis “Saldžią nuodėmę”, verta ieškoti originalios dovanų idėjos.

 

Dekoruoti_meduoliai_valentino_dienos_dovanosMeilės_prisipažinimai_valentino_dienos_dovanosSkoniai, pojūčiai, emocijos ir žinutės sustiprėja, kai jas perteikia rankų darbo dovanos. Pavyzdžiui, rankomis dekoruotų meduolių rinkinyje pražysta gėlės, paukšteliai čiulba meilės arijas, o laiškai skrieja žaibo greitumu, nešdami žinią Jūsų brangiausiam žmogui! Tokia dovana yra ne tik dekoruota rankomis, bet dar kvepia cinamonu ir gvazdikėliais!

 

 

 

 

 

 

Riešutai_šokolade-valentino_dienos_dovanos-porai

Brangiausi pasaulyje riešutai – makadamijos riešutai – juodo šokolado apvalkale virsta kažkuo nežemišku… Kai ši skani dovana pasieks brangiausią žmogų, viskas taps aišku be žodžių… Brangiausi riešutai BRANGIAUSIAM ŽMOGUI!

 

Valentino diena neatsiejama nuo liepsningų raudonų rožių. Turbūt jau ne vieną kartą teko jas dovanoti ar gauti? Šiais metais rinkitės originalią, bet ne mažiau įsimintiną puokštę iš saldumynų! Ji ne tik puikiai atrodo, neabejotinai nustebins dovanos gavėją, bet ir maloniai nustebins netikėtu pateikimu. Svarbiausia – ja galėsite ne tik grožėtis, bet ir pasivaišinti.

 

SIMBOLINĖS DOVANOS DVIEMS

 

Valentino-dovanos-porai-apyrankė-meilė Unikali dovana dviems – apyrankė, kurioje morzės abėcėlės pagalba užkoduota tai, kas svarbu porai: žodis, ryšys, daiktas, emocija ir palinkėjimas. Santykiuose, regis, tokie svarbūs, bet ir labai skirtingi dalykai. Nuspręskite, ką svarbaus jums abiems užkoduosite, ir ši Šv. Valentino dienos dovana taps gražiausia, nuoširdžiausia ir originaliausia dovana jums abiems.

 

 

Valentino-dovanos-porai-moteriškas-chalatas Vyriškas-chalatas-kaip-valentino-dienos-dovanos-poraiJuodas-moteriškas-chalatas-valentino-dovanos-porai

Sakoma, kad jaukiuose namuose gyvena laimė. Daugiau jaukumo ir bendrystės porai suteiks švelni dovana dviems – chalatai porai. Juk ir vakaras jaukesnis, ir rytas malonėsnis, kai mylimieji dėvi žavingus chalatus, išsiuvinėtus inicialais. Tuomet kiekviena akimirka tampa ypatinga.

 

 

 

 

Įsisukus į jaukų chalatą, švelniai glaudžiantis prie mylimo žmogaus, tetrūksta įtraukiančio pokalbio. Kad pokalbis įgautų pikantiškų atspalvių, romantiška dovana įsimylėjėliams – knyga iš E L James romanų apie pilkuosius atspalvius kolekcijos, pavyzdžiui „50 pilkų atspalvių“.

Erotinių-romanų-kolekcijos-kaip-valentino-dienos-dovanos-porai

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Dovanos vyrams Valentino dienos proga įrašą rasite čia: https://dovanumeistrai.lt/2019/02/03/dovanos-vyrams-valentino-dienos-proga

 

Intriguojančios dovanų idėjos Meilės dienai aprašytos čia: https://dovanumeistrai.lt/2019/01/28/dovanos-valentino-dienai

 

Saldžias nuodėmes rasite čia: https://dovanumeistrai.lt/2019/01/23/valentino-dienos-dovanos

 

Valentino dienos dovanų idėjų ieškokite čia: https://dovanumeistrai.lt/valentino-dienos-dovanos/