fbpx
 

Verslo dovanos: administratorės diena ir TOP 5 dovanos jai

verslo-dovanos-administratorei-straipsnis

Verslo dovanos: administratorės diena ir TOP 5 dovanos jai

Didžioji dalis darbingo amžiaus žmonių kone kas rytą keliauja į biurą, kur praleidžia ilgas darbo valandas. Regis, kiekvienas darbuotojas atlieka savo funkcijas, vadovas organizuoja darbus, procesai sklandžiai veikia ir biure karaliauja tvarka ir harmonija.

 

Ar tikrai viskas taip paprasta?

 

Kas iš tikrųjų vadovauja ofisui, užtikrindamas sklandų darbą, darną ir gerą nuotaiką kolektyve?

 

Kam pirmiausiai skambinate, kai pritrūksta darbo priemonių? Į ką kreipiatės, kai kopijavimo aparate baigiasi rašalas? Kas nepamiršta svarbių įmonės švenčių ir dovanų darbuotojų gimtadieniams?

 

Administratorė – pagrindinis žmogus biure

 

Daugelis sutinka, kad būtent biuro administratorė yra pagrindinis žmogus, užtikrinantis sklandų biuro darbą. Daugybė skirtingų užduočių tuo pačiu metu, stresinės situacijos, klientų nusiskundimai, kolegų emocijos ir neapibrėžtos darbo valandos – tai tik keletas realių administratorės kasdienybės atspindžių. Biuro administratorei yra keliami tikrai aukšti reikalavimai. Tik kaip dažnai tai prisimename  ir dėkojame už atsidavimą? Ar kiekvienas biuro darbuotojas dovanoja dovanas administratorei? Juk tai yra viena iš dažniausių priežasčių, dėl ko daruotojai palieka darbą – kuomet nesijaučia vertinami!

 

Profesinė Administratorės diena (trečiasis balandžio trečiadienis, t.y. balandžio 17, 2019) yra puiki proga  stabtelėti ir deramai įvertinti koleges! Kad sutiktumėte ją pasiruošę parodyti dėmesį, Dovanų meistrų paruoštos 5 dovanų idėjos padės tinkamai pasveikinti pagrindinį ofiso žmogų biuro administratorės dienos proga.

 

5 geriausios dovanos administratorei

 

1. Verslo dovanos, gerinančios darbo aplinką.

 

Administratorės-diena-spa-oazėjeNauja biuro kėdė, vandens kiekį reguliuojanti gertuvė, nuo vagysčių apsaugota kuprinė, vardinis klasikinis parkeris ar belaidė garso kolonėlė – visos šios verslo dovanos moterims ras savo paskirtį administratorės darbo vietoje.

 

Dovanų meistrai siūlo žengti žingsnį į priekį ir administratorės darbo vietą perkelti iš ofiso į SPA! Bent vienai dienai, kuri paliks išties neišdildomą įspūdį!

 

 

 

 

Originali dovana – darbo diena 5* Esperanza Resort & SPA Jūsų administratorei (o gal ir visai komandai?!) užtikrins erdvę darbui su interneto prieigai neribota kava/arbata ir vandeniu, o taip pat baseino, pirčių ir laisvalaikio zoną. Šios dovanų idėjos platesnė informacija yra čia: https://www.facebook.com/events/388561315263068/?event_time_id=388561491929717

 

 

 

2. Brangiausia dovana laikas.

Nustebinkite darbuotoją, padovanodami laisvą popietę ar papildomą atostogų dieną. Dovana bus vertinama labiau, jei laisvą laiką administratorė galės pasirinkti savo nuožiūra, o nebuvimo metu bus užtikrintas sklandus pavadavimas, idant grįžus, darbai neužgriūtų dvigubu svoriu.

 

3. Patirties dovanos: poilsis ir atsipalaidavimas.

Austrių-degustacija-puiki-dovana-porai

Reikia pripažinti, kad administracinis darbas yra gan įtemptas, todėl būtina kokybiškai pailsėti ir atsigauti.

 

Kultūriniai renginiai, spa procedūros, sportiniai užsiėmimai ar degustacinė vakarienė – tai laisvalaikio dovanos, padedančios greičiau ir efektyviau atgauti jėgas, todėl yra gera dovana administratorei.

 

 

 

 

 

Administratorės-diena-ir-puiki-dovana-jai-mokymai

4. Asmeninio tobulėjimo dovana naudinga tiek darbuotojai, tiek darbdaviui.

 

Pasiūlykite administratorei sudalyvauti aktualioje konferencijoje, mokymuose, išklausyti seminarą ar padovanokite asmeninio tobulėjimo knygą.

 

Tokiu būdu prisidėsite prie profesinio tobulėjimo, naudingo visai komandai.

 

5. Puiki dovana – naujos karjeros galimybės.

Papildoma atsakomybė ir naujos veiklos sritys gali būti kaip tik ta dovana, kurios administratorė jau kuris laikas laukė. Nauji iššūkiai ne tik motyvuoja ir stiprina pasitikėjimą, bet didina lojalumą, nes parodo, jog su darbuotoju yra siejamos ilgalaikės perspektyvos.

 

Tegul dovana administratorei bus papuošta pavasariška gėlių puokšte bei ranka rašyta padėkos žinute. Toks dovanų rinkinys ar kitos linksmos dovanos užtikrins nuoširdžią dėkingumo šypseną gavėjos veide.

 

Pavasariškos-dovanos-moterims-gailių-gėlių-puokštė