fbpx
 

Sveikinimai vestuvių proga: kokios dovanos jaunavedžiams įsimins ilgam?

sveikinimai_vestuvių_proga_blogas

Sveikinimai vestuvių proga: kokios dovanos jaunavedžiams įsimins ilgam?

Gauti kvietimą į vestuves – visada gera žinia. Visgi šventei artėjant, tenka spręsti problemą – ką padovanoti? Sveikinimai vestuvių proga – neatsiejama šventės dalis: norime pasveikinti prasmingai, padovanoti tai, ko jauniesiems iš tiesų reikia, ir tuo pačiu kas išliktų ilgam. „Dovanų meistrų“ atrinktos dovanos jaunavedžiams – jau ne kartą patikrintos, tikrai patiks jauniesiems ir džiugins ilgai.

 

ŠILKINIS RINKINYS – DOVANA PORAI

 

Sveikinimai_vestuvių_proga_silkiniai_chalatai_jauniesiems

Vestuvių šventės atmosfera – ypatinga: daug švelnumo, jautrių akimirkų ir pasitenkinimo jausmas, kad viskas vyko taip, kaip jiems geriausia. Šias emocijas norisi prisiminti kuo ilgiau ir pajusti kuo dažniau. Šilkinės jaunųjų inicialais puoštos pižamos suteikia tokią galimybę!

 

Ši dovanų dėžutė susideda iš nėriniuotos pižamos JAI, tokio paties audinio šortų JAM ir ekologiško medaus iš Lietuvos pievų, kad jo nepritrūktų per medaus mėnesį.

 

Kokybiška, asmeniška, skanu – puiki dovana porai.

 

 

 

 

 

ORIGINALIOS DOVANOS – ŽVAIGŽDŽIŲ PAVEIKSLAI

 

Ar pamenate, kaip atrodė dangus tą dieną, kai ištarėte svarbiausiąjį savo „taip“?

 

Šios dovanos jauniesiems visada primins žvaigždes, kurios tą naktį liudijo jų meilę.

 

Sveikinimai_vestuvių_proga_žvaigždėlapis_porai Sveikinimai_vestuvių_proga_žvaigždžių_žemėlapiai

 

Data, vieta ir laikas pavirs į nuostabų astronominį žvaigždžių žemėlapį, kuris papuoš šeimos namus ir nuolat sugrąžins į gražias akimirkas.

 

O kad tai būtų labai asmeniška dovana, pridėkite savo norimą frazę. Juk tokios ir turi būti originalios dovanos – unikalios, nepakartojamos, sukurtos tik jiems.

 

 

 

DOVANOS VESTUVIŲ PROGA – VARDINIAI ANSTSPAUDAI

Vestuvių dovanų idėjos dažnai sukasi apie tai, kas jungia jaunuosius bei kuria naujos šeimos tradicijas. Šeimos biblioteka – viena iš tokių gražių ir prasmingų tradicijų. Paskutiniu metu vestuvėms jaunavedžiai vietoj gėlių kviečia dovanoti knygas naujai kuriamai šeimos bibliotekai. Kad knygos tikrai būtų naujai susikūrusios šeimos, jas jaunieji pažymės jūsų dovanotu vardiniu antspaudu, kuriame įamžinti jų vardai bei tuoktuvių data.

 

Sveikinimai_vestuvių_proga_vardinis_antspaudas_su_vestuvių_data

DOVANŲ KUPONAI GARDĖSIŲ RINKINYJE

Sveikinimai_vestuvių_proga_gardėsiu_rinkinys_jauniesiems

Neabejotinai viena įspūdingiausių dovanų ir labiausiai vertinama gavėjų – įspūdžių ir naujos patirties dovanos.

 

Ypač tada, kai jos parenkamos pagal jaunųjų pomėgius. Dovanų kuponai bei dovanų čekiai leidžia yra tinkama ir apgalvota vestuvių dovana šioje kategorijoje.

 

Kad ši gera dovana sukurtų „WOW!” efektą, ieškome originalių jos pateikimo sprendimų: dovanų dėžutė, dekoruota gyvomis gėlėmis, papildyta gardėsiais bei jaunųjų inicialais graviruotais šaukšteliai, kurioje ir patirtį dovanojantis čekis – visada stebinantis ir skanus dovanos sprendimas.

 

 

RANKŲ DARBO DOVANA – VYNO KAMŠTIS

Kai nutyla vestuvių sveikinimai ir šventės šurmulys, jaunųjų laukia ne vienas ilgas ir svajingas vakaras malonių pokalbių su taure vyno.

 

Originali rankų darbo dovana – vyno kamštis su keramine gėle. Šiuo kamščiu jaunieji ne tik užkimš butelį, bet papuoš stalą ar interjerą.

 

Papildžius dovaną vertingu vynu, užkandžiais ar vyno taurėmis gaunasi puikūs dovanų rinkiniai.

 

Sveikinimai_vestuvių_proga_vyno_kamštis_gulintis_šonusveikinimai_vestuvių_proga_vyno_kamsščiai

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Apie vestuvių dovanas:  kam, ką ir už kiek skaitykite čia: https://dovanumeistrai.lt/2018/06/25/vestuviu-dovanos