fbpx
 

Nedovanoti ar dovanoti laikrodį – štai kur klausimas!

Dovanoti-laikrodį-visomis-progomis

Nedovanoti ar dovanoti laikrodį – štai kur klausimas!

Pati geriausia dovana, kurią galite įteikti, yra būtent tai, ko trokšta gavėjas. Visgi šiandien labai dažnai, paklausus, ko norėtumėte gauti dovanų, išgirstame atsakymą “Laiko”. Deja, ne visada tai galime įteikti, tiesa?

 

O kas, jei padovanotumėte laiką pačia tiesiausia šio žodžio prasme? Tam puikiai tinka laikrodžiai!

 

Ar kada teko dovanoti laikrodį? O gal baiminatės prietaro, jog laikrodis nėra gera dovana?

 

„Dovanų meistrų“ nuomone laikrodžiai yra originalios dovanos, tinkamos dovanoti ne tik vyrams, moterims, žmonoms, bei gelbėja sukant galvą, ką padovanoti draugei, ar kai reikia dovanos darbuotojams. Visgi dovanojant laikrodį, svarbus atidumas:

 

 

Dovanoti-laikrodį-moteriai-tinka

  • Laikrodis yra ne tik aksesuaras, bet išreiškia stilių ir daug pasako apie jį dėvintį žmogų. Todėl dovanodami laikrodį, turite pagalvoti apie gavėjo stilių, gyvenimo būdą, pomėgius, mėgstamas spalvas.

  • Laikrodis yra puiki dovana tiems, kas Jums yra svarbūs. Juk dėvint dovanotą laikrodį, nuolat prisimename dovanotoją! Todėl verta pasistengi ir būti dėmesingam, kad jūsų parinktas laikrodis atspindėtų pastangas bei geriausius linkėjimus.

  • Bene sudėtingiausias klausimas – laikrodžio vertė. Daugybe metų šveicariški laikrodžiai, regis, savaime asocijuojasi su nepriekaištinga kokybe ir aukšta kaina. Šiandien turime gerokai platesnes pasirinkimo galimybes. Todėl dovanojamas laikrodis nebūtinai turi būti šveicariškas, vardinis ar brangus. Bet jis būtinai turi būti kokybiškas! Beje, būtina pasirūpinti priežiūros garantija.

 

Taigi, apžvelkime, kokia šventė yra GERA PROGA DOVANOTI LAIKRODĮ, kaip jį parinkti ir ką ši dovana reiškia.

 

Dovanoti-laikrodį-kaip-varslo-dovaną

SVARBŪS ĮVYKIAI

Laikrodžiai neretai dovanojami pažymėti svarbų gyvenimo įvykį. Viena tokių sukakčių jauno žmogaus gyvenime – mokyklos ar universiteto baigimas. Tuomet pažymimas svarbus etapas, kuomet pilna koja žengiama į suaugusiųjų pasaulį. Šiai progai itin tiks kokybiškas klasikinis laikrodis, kuris išsaugos savo vertę ir po daugybės metų.

 

GIMTADIENIO DOVANOS

Gimtadienis – kasmetinė šventė, kuomet dovanojamos įvairios dovanos. Tokia solidi dovana kaip laikrodis labai tinka svarbiuosius gimtadienius – 18-tąjį, 21-ąjį, 30-tąjį ar 50-tąjį. Taip pat laikrodis gimtadienio proga yra puiki dovana vyrui, kai norite pabrėžti tam tikras gerasias jo savybes – pavyzdžiui, tikslumą, punktualumą, išmintį.

 

Dovanoti-laikrodį-kaip-vestuvių-dovaną-porai

VESTUVIŲ DOVANOS

Vestuvės yra bene geriausia proga padovanoti dovaną, kuri gyvuos amžinai ir skaičiuos laimingas jaunųjų gyvenimo akimirkas. Vyriški laikrodžiai jaunikiams, elegantiškas moteriškas laikrodis jaunajai ar autorinis sieninis laikrodis naujai susikūrusiai šeimai – visi pasirinkimai yra tinkami.

Idealu, jei laikrodis kaip vestuvinis sveikinimas, būtų autorinis, kurtas specialiai šiai progai kaip unikali dovana jaunavedžiams.

 

DOVANOS JUBILIEJUI IR SVARBIAI SUKAKČIAI

Artėjant vestuvių sukakčiai, pirmojo pasimatymo ar draugystės metinėms laikrodis yra puiki jubiliejaus dovana. Kai vyras dovanoja laikrodį moteriai, jis siunčia žinutę, kad “mes kartu kiekvieną sekundė” ir kad jis dovanoja visą savo laiką jai. Na o kai vyriški laikrodžiai dovanojami moters, ji tarsi sako, kad “mano laikas yra tavo laikas ir mes šalia kiekvieną minutę”.

 

Parenkant laikrodį šioms progoms, atkreipkite dėmesį į simbolines detales: natūralios odos laikrodžio apyrankė simbolizuos jūsų santykių ilgaamžiškumą; medinis laikrodis simbolizuos suaugusias šaknis bei tradicijas; taurieji metalai tiks sidabrinėms bei auksinėms metinėms.

 

 

LAIKRODŽIAI KAIP VERSLO DOVANOS

Dovanoti-laikrodį-įmonės-darbuotojui

Verslo pasaulyje laikrodžiai dažniausiai dovanojami ilgamečių darbuotojų stažo sukaktims paminėti ir padėkoti, už vertingą kartu praleistą laiką.

 

Šios dovanos darbuotojams kuriamos pagal specialų įmonės užsakymą, papuošiant darbuotojo inicialais ar įmonės simbolika, tokiu būdu suasmeninant.

 

Dėvėti riboto leidimo įmonės dovanotą laikrodį ne tik garbė, bet ir savotiškas išskirtinumas – juk tokius laikrodžius turi tik nedaugelis! Iš darbdavio pusės dovanoti laikrodį reiškia perduoti ir žinutę, jog ilgametis darbas ir atsidavimas įmonėje yra vertinami.