fbpx
 

Netikėtos verslo dovanos karantino sąlygomis

blogas:Netikėtos_verslo_dovanos_karantino_metu

Netikėtos verslo dovanos karantino sąlygomis

Netikėtas gamtos iššūkis CORONA viruso pavidalu užspendė į kampą verslo dovanų ir renginių organizavimo rinkos dalyvius, ketindamas patikrinti jų gebėjimą sparčiai prisitaikyti. Šiandien, kai visi gyvi verslo susitikimai keliasi į virtualią erdvę, o korporatyviniai renginiai atšaukti arba perkelti, tiek dovanas kuriančios, tiek užsakusios įmonės atsidūrė nepatogioje situacijoje – turėjusiems įvykti fiziniams renginiams ir susitikimams dovanos jau paruoštos arba netrukus pasieks įmones – užsakoves.

 

Ką su jomis daryti dabar, kai galimybė įteikti asmeniškai nukeliama neribotam laikui?

 

4 įžvalgos, kaip verslo dovanos sėkmingai gali būti panaudotos bei kaip kūrybingai adaptuoti įmonių dovanojimo politiką, siekiant įdarbinti verslo dovanas.

 

ORIGINALIOS VERSLO DOVANOS, INFORMUOJANČIOS APIE PASIKEITIMUS

Jei planuoti verslo susitikimai bei verslo renginiai gali būti sėkmingai perkelti į virtualią erdvę, tuomet puiku – vadinasi, jie įvyks! Šiuo atveju suplanuotos verslo dovanos yra itin aktualios ir jas galite sėkmingai įteikti. Be fizinio kontakto, žinoma.

 

Blogas-originalios-verslo-dovanos-kvietimas-susitiktiKeičiant renginio bei susitikimo datą, kodėl gi nepadarius to kūrybingai? Informuokite užsiregistravusius ir potencialius klientus smulkios dovanos – kvietimo pagalba, kuri ne tik atskleis renginio perkėlimo detales, bet ir paskatins įsitraukti, priimti sprendimą “dalyvausiu” tuos, kurie iki šiol dar buvo neapsisprendę.

 

Nukeliamiems verslo susitikimams anonsuoti puikiai tinka valgoma dovana, kviečiančią pokalbio metu kartu išgerti arbatos ir pasivaišinti.

 

Nuotoliniams renginiams pristatyti dovanojama vienoda aprangos detalė sukurs bendrumo jausmą prisijungus bei skleis gerąją žinią apie renginį, jam pasibaigus.

 

Dovanas rekomenduojame įteikti individualiai, pristatant kiekvienam dalyviui į namu dar prieš renginį bei susitikimą. Tokiu būdu maloniai nustebinsite, iš anksto kursite malonias emocijas ir pozityvų nusiteikimą.

 

REKLAMINĖ ATRIBUTIKA: NUO “SVEIKI ATVYKĘ” LINK “NETRUKUS SUSITIKSIME”

 

Dalyvių pasitikimo dovanos, tokios kaip užrašinės, rašikliai, daugkartinio naudojimo puodeliai ir pan., įteiktos šiandien, gali pasitarnauti kaip gera dovana ryšiui su svarbiausiais klientais ir partneriais palaikyti ir ilgalaikiam santykiui kurti. Jums tereikia pakeisti numatytąją žinutę “Sveiki atvykę!” į “Susitikime netrukus!”.

 

Pristatytos asmeniškai tiems, su kuo planavote susitikti gyvai, šios verslo dovanos maloniai nustebins ir leis suprasti, jog net ir sudėtingu laikotarpiu esate nuoseklūs, galvojate apie klientus bei renginio dalyvius, tad jumis verta pasitikėti.

 

Tokiu būdu originalios verslo dovanos sukuria neįtikėtiną dalyką: jos leidžia jums būti šalia svarbių verslo partnerių, darbuotojų, klientų tokiu metu, kai tiesioginis buvimas šalia tiesiog neįmanomas.  

 

PADĖKOS DOVANOS KAIP NIEKADA AKTUALIOS

 

Blogas: netikėtos_verslo_dovanos_padėka_komandaiNeeilinė situacija dėl COVID-19 susidarė išties netikėtai – niekas to neplanavo. Įmonėms daug rūpesčių sukėlė ne tik suplanuotų renginių perorganizavimas, bet ir prisitaikymas dirbti nuotoliniu būdu su komandomis.

 

Neabejojame, jog taip sparčiai kintant situacijai, jau šiandien galite įvardinti žmogų, verslo partnerį ar komandą, kuriems žemai lenkiate galvą už išskirtinį susitelkimą ir pagalbą.

 

Savo pripažinimą galite išreikšti, įteikdami padėkos dovaną. Tai gali būti sveikas skanėstas, suteiksiantis jėgų būsimiems žygdarbiams, praktiška dovana, palengvinanti darbą namuose, ar savijautą gerinanti atributika. Šios verslo dovanos įspūdį sustiprinsite pridėdami savo ranka užrašytą padėkos kortelę.

 

VERSLO DOVANOS ILGAM

 

Ženkliai pasikeitus verslo aplinkai, įmonės peržiūri ne tik veiklos, bet ir rinkodaros strategijas. Verslo dovanos ir renginiai – neatsiejamos rinkodaros bei komunikacijos planų dalys. Tad dabar yra pats tinkamiausias metas atsiradusias laiko erdves užpildyti dovanojimo koncepcijų peržiūra bei pasiruošimui būsimoms šventėms. Nuosekli dovanojimo koncepcija sutaupys laiko, sumažins stresą, kai dovanos prireiks skubiai, ir sumažins galvosūkį „ką padovanoti?“.

 

Koncepcija, kurią paruošia Dovanų meistrai, apima:

– Kalendorinį planą, kam ir kada bus teikiamos dovanos 2020-taisiais.

– Dovanų idėjų sąrašą pagrindinėms gavėjų kategorijoms.

– Finansinį dovanojimo planą.

 

Turėdami dovanojimo koncepciją, būsite ramūs, nes žinosite, kam, ką ir už kiek dovanosite verslo veiklai grįžus į normalias vėžes.

 

DOVANOS INTERNETU

Kai fizinis dovanos įteikimas tapo praktiškai neįmanomas, primename, kad pas mus dovanos internetu yra lengvai prieinamos. Ne tik parinksime labiausiai jūsų lūkesčius atitinkančią dovaną, bet ir pristatysime gavėjui jūsų vardu!

 

Likite sveiki ir saugūs.