fbpx
 

Verslo dovanos darbuotojams, dirbantiems iš namų ir grįžtantiems į ofisus

Blogas-dovanos-darbuotojams-dirbantiems-iš-namų

Verslo dovanos darbuotojams, dirbantiems iš namų ir grįžtantiems į ofisus

Karantino pradžioje darbuotojams iš ofisų persikėlus dirbti į namus, šis pokytis atrodė įdomus ir teigiamas.

 

Ribojimams užsitęsus, darbas iš namų įmonėms sukėlė rimtų organizacinių nesklandumų: vadovams – poreikį ieškoti naujų darbo su komanda būdų, o darbuotojams – motyvacinių bei efektyvumo galvosūkių.

 

Dirbant namuose sunkiau palaikyti betarpišką ryšį su nutolusiais vadovais ir kolegomis, jaustis saugiu, reikalingu ir, svarbiausia, vertinamu. Natūralu, kad darbuotojai mažiau įsitraukia, krenta jų motyvacija ir prastėja savijauta.

 

Tiesioginis vadovas yra vienas – dėmesio visiems neužtenka, todėl dovanos darbuotojams – viena universaliausių priemonių, leidžiančių suprantamai ir efektyviai perduoti norimą žinutę, motyvuoti ir kurti ilgalaikius santykius.

Dovanų meistrai paruošė „TOP7 dovanos darbuotojams”, kurios nukeliavusios tiesiai darbuotojui į namus ar pasitikdamos jį grįžtantį į ofisą, dovanoja džiaugsmą ir gerą nuotaiką.

 

1. Smulki dovana – ruletė „Laikykimės atstumo“

Blogas-dovanos-darbuotojams-ruletė-su-logotipu

Kaip jums sekasi laikytis atstumo?

 

Panašu, kad bendravimas per atstumą yra nauja norma, kuris viešose erdvėse išliks ilgam.

 

 

Atstumą tinkamai įvertinti padės smulki dovana – matavimo ruletė, kurią kasdien nešiotis su savimi taps normaŠi reklaminė atributika maloniai nustebins į ofisus grįžtančius darbuotojus, radusius ją kaip dovaną savo darbo vietoje.

 

 

2. Dovana daruotojui – akiniai darbui su kompiuteriu

Blogas-dovanos-darbuotojams-akiniai-darbui-su-kompiuteriuEsame pripratę nešioti akinius nuo saulės bei su dioptrijomis. Tačiau visą darbo dieną praleidžiant prie kompiuterio,  pamirštame apsaugoti akis nuo „mėlynųjų spindulių“, kuriuos sukelia skaitmeniniai ekranai…

 

Deja, ekranų skleidžiama mėlyna šviesa sukelia akių nuovargį, raudonį, džiovina bei kenkia regėjimui.

Akiniai darbui su kompiuteriu be dioptrijų yra originali verslo dovana darbuotojams, norint išreikšti rūpestingumą ir pagerinti savijautą.

 

Svarbiausias – ši originali verslo dovana tinkami visiems, net ir tiems, kurių regėjimas puikus, arba kurie nešioja kontaktinius lęšius.

 

Pasirinkus originalų dizainą, jie ne tik papuoš kolegas, bet ir pakels nuotaiką.

 

3. Dovanos pertraukoms – galvosūkių rinkinys „Galvojame apie jus!”

 

Blogas-dovanos-dabruotojams-galvosūkiaiIntensyviai dirbant, rekomenduojama daryti pertraukėles.

 

Medinis galvosūkių rinkinys – rūpestinga dovana darbuotojams, leidžianti per pertraukėles leisti laiką žaismingai, tuo pačiu originaliai perduoti įmonės žinutę ‘Galvojame apie jus!’.

 

Ne paslaptis, jog vienas iš šeimų iššūkių, dirbant namuose, yra vaikų užimtumas. Tad ši naudinga verslo dovana pasitarnaus ir mažiesiems.

 

 

4. Dovanų idėjos „Būk girdimas“

Blogas-dovanos-darbuotojams-belaides-ausinės

Vienas iš pamatinių darbuotojų poreikių – būti pastebėtam ir išgirstam. Kai aplink tiek šurmulio ir triukšmo, bendraujant nuotoliniu būdu kyla pavojus ne tik pačiam būti neišgirstam, bet ir neišgirsti svarbios vadovų ar kolegų informacijos.

 

Aukštos kokybės belaidės ausinės leidžia būti mobiliam ir bendrauti įvairiose darbo erdvėse,  taip pat būti išgirstam.

 

 

 

5. Dovanos žinutė – „Pasiruošę veikti“

Blogas-dovanos-darbuotojams-belaidė-pakrovimo-stotelė

Intensyviai dirbant nuotoliniu būdu ir nuolat būnant „prisijungus“, mobilusis telefonas neretai net įšyla nuo įtempto darbo rėžimo.

 

Dar blogiau – kai jis išsikrauna pačiu netinkamiausiu laiku, o pakrovimo laidas kaip tyčia kažkur „pasislėpė“…

 

Belaidė įkrovimo stotelė mobiliam telefonui, prijungiama prie kompiuterio, yra būtina darbo priemonė ir dėmesinga verslo dovana kolegai, darbuotojui, klientams bei partneriams.

 

Pridėkite savo žinutę ir darbuotojai bus visada „Pasiruošę Veikti“.

 

 

6. Reklaminiai drabužiai patogiam darbuotojų darbui

Blogas-dovnos-darbuotojams-patogi-apranga

Akivaizdu, jog darbas namuose gan ženkliai pakeitė darbuotojų aprangos stilių. Dabar prioritetas teikiamas ne oficialumui bei reprezentatyvumui, o patogumui.

 

Net ir dalyvaudami susitikimuose nuotoliniu būdu, darbuotojai tik iš dalies apsirengia oficialiai. Tuo tarpu vos jiems pasibaigus, šoka atgal į tai, ką padogu ir malonu dėvėti namuose.

 

Marškinėliai su logotipu, įmonės džemperis su  žinute ar kita reklaminė aprangos detalė darbuotojams suteikia komfortą ir tuo pačiu bendromis aprangos detalėmis apjungia visą komandą.

 

7. Smulkios dovanos, stiprinančios draugystę

Blogas-dovanos-darbuotojams-lapukai-užrašamsKaip dirbdami namų naudojate mažuosius lapelius?

 

Darbe jų vis prisireikia smulkiems užrašamsžinutėms pasižymėti bei perduoti, o namuose – kad ir produktų sąrašui, ruošiantis į parduotuvę.

 

Smulki dovanėlė darbuotojui bei kolegai – širdelės formos lapeliai su įmonės žinute apie širdingais linkėjimais.

 

 

Jei šios dovanų idėjos jums įdomios ir norėtumėte kartu su Dovanų meistrais sukurti savo verslo dovanas darbuotojams, susisiekime!

 

Dovanas galime saugiai pristatyti tiesiai jūsų gavėjams į namus, taip sustiprindami netikėtumą bei dovanojimo džiaugsmą!

 

Daugiau dovanų idėjų darbuotojams rasite čia: DOVANOS DARBUOTOJAMS 

 

Kaip efektyviai prinkti verslo dovanas skaitykite čia: TRYS KLAUSIMAI ĮMONĖMS, NORINČIOMS IŠSISKIRTI