fbpx
 

KAIP VERSLO DOVANOS STIPRINA NUOTOLINIUS RENGINIUS

verslo_dovanos_reniniams_dovanu_rinkiniai

KAIP VERSLO DOVANOS STIPRINA NUOTOLINIUS RENGINIUS

Reklaminė atributika ir smulkios verslo dovanos yra įprastinė fizinių verslo renginių dalis, prisidedanti prie džiugios atmosferos ir kurianti pridėtinę vertę. Kuomet verslo renginiai persikėlė į virtualią erdvę, originalios verslo dovanos tampa dar svarbesnės, siekiant išlaikyti pakilią energiją ir kurti artimesnį ryšį su dalyviu. Renginio dalyvio dovanų rinkinys sukuria emocinį ryšį su dalyviu, leidžia jam dar iki renginio ir kiek ilgiau po jo pajusti bendrystę su jūsų prekiniu ženklu, nusiteikti būsimam bendradarbiavimui, įkvepia veiksmui, emocijoms ir lojalumui.

Verslo dovanų virtualiuose renginiuose privalumai

Be to, kad dovanos renginiuose dovanoja džiaugsmą ir malonų įspūdį, jos suteikia šiuos apčiuopiamus privalumus:

Verslo-dovanos-renginiams-dovanų-dėžutė

1.Materializuoja virtualų renginį, daro jį apčiuopiamu

Kuomet ruošiatės dalyvauti virtualiame renginyje, gan sunku pajusti jo atmosferą neišėjus iš namų. Tuo tarpu jums skirtas verslo dovanų rinkinys yra realus, galite jį paliesti fiziškai, iš anksto įsijausti į nuotaiką. Puiku, jei reklaminė renginio atributika yra kaip tik tai, ko jums reikia renginio metu ir gali būti panaudojama praktiškai – pavyzdžiui, renginio rašiklis ir užrašinė.

Atminkite, jog verslo dovaną nuotoliniame renginyje galima puikiai panaudoti kaip “ledlaužį” pokalbiui pradėti, pasiteiraujant, ar dalyvis rinkinį gavo, kaip jis patiko, pakviesti čia ir dabar išbandyti. Taigi, virtualaus renginio dovana leidžia užmegzti pokalbį ir kurti santykį. 

2.Stiprina ryšį ir augina ambasadorius

Pasak Advertising Speciality Institute, net 85 % klientų atsimena įmonę, kuri jam įteikė verslo dovaną, todėl tikimybė turėti su ja verslo reikalų yra didesnė. Dar daugiau: greičiausiai ne kartą pastebėjote, jog apie patikusį renginį socialinėje erdvėje dalyviai dažnai dalinasi nuotraukomis bei video, kuriuose džiaugiasi nuotolinio renginio dovanomis. Dalindamiesi savo patirtimi, jie ne tik skleidžia gerąją žinią apie renginio organizatorių, bet ir kuria pasitikėjimą juo ir rekomendaciją savo rato žmonėms, tokiu būdu veikdami kaip prekės ženklo ambasadoriai. Jie kuria autentišką turinį bei plečia įmonės auditoriją, o juk klientų kuriamas autentiškas turinys yra gerokai įsitraukesnis, lyginant su įmonių kuriamu turiniu.

3. Leidžia geriau pažinti jūsų prekinį ženklą

Technologijos leidžia susijungti techniškai, bet jų pagalba pažinti žmogų ar prekinį ženklą, deja, yra ne taip paprasta… Reklaminės dovanos, atskleidžiančios prekinio ženklo kultūrą bei vertybes, paspartina šią pažintį. Pavyzdžiui, darnų ir tvarų vystymąsi propaguojanti įmonė turėtų imponuoti tvarios dovanos, tausojančias aplinką, ir perduodančias šią žinutę renginio dalyviui (tvarius lipnius lapelius idėjoms ar pieštuką su augančiomis sėklomis); prekinio ženklo spalvų paletę atspindinčios dovanos leis giliau pažvelgti į prekinį ženklą, kurs tam tikrus asociatyvinius jausmus.

4. Personalizuoja renginį

Ar prisimenate jausmą, kai užėję į suvenyrų parduotuvę, randate raktų pakabuką su savo vardu? Panašiai maloniai pasijus ir verslo renginio dalyvis, gavęs personalizuotą verslo dovaną su savo vardu. Jei turite tokią galimybę – personalizuoti dovaną – verta ja pasinaudoti, nes tai padės gavėjui pasijusti išties laukiamu ir ypatingu. Puiku yra įteikti rašiklį, bet dar puikiau yra įteikti rašiklį su dalyvio vardu. Tai rodo, jog įmonė skyrė laiko ir dėmesį bei galvojo apie kiekvieną dalyvį. 

5.Kuria pridėtinę vertę

Nors suorganizuoti nuotolinį verslo renginį reikia daug pastangų ir laiko, nė viena jų neatsiperka taip greitai, kaip įteikta verslo dovana. Reklaminė atributika kuria verslo renginio pridėtinę vertę ir stimuliuoja susidomėjimą. 

Susisiekime aptarti kokios verslo dovanos ar renginio dalyvio dovanų rinkinys geriausiai atspindės jūsų renginio nuotaiką bei padės užmegzti unikalų, ilgalaikiam bendradarbiavimui nuteikiantį santykį su dalyviu.

Dovanų idėjų verslo renginiams rasite čia: https://dovanumeistrai.lt/verslo-renginiai-ir-konferencijos/Kalėdinės verslo dovanos

Verslo Kalėdos jau čia pat - ar esate pasiruošę jas paversti ypatingomis?
Originalios verslo dovanos laukia specialiai jums paruoštame kataloge. Tad pateikite savo kontaktus ir jį atsiųsime.

Originalių verslo dovanų idėjos gyvena čia: https://bit.ly/2YFC4de