fbpx
 

Apie DOVANŲ MEISTRUS

DOVANŲ MEISTRŲ ĮKŪRĖJA

Kurianti verslo dovanas su istorija.

Odeta Plakiene

Odeta Plakienė

„Tikiu, kad dovanojimas yra tam tikra meno rūšis. Todėl su dideliu atsidavimu ir meile kuriu originalias ir apgalvotas dovanas, kurios teikia daugiau dovanojimo džiaugsmo, puikią patirtį tiek dovanotojui, tiek gavėjui bei kelia dovanojimo kultūrą“. Odeta Plakienė – kruopšti planuotoja, kūrybinga organizatorė, drąsi motyvatorė, diplomuota ekonomistė, taupi bankininkė, empatiška lyderė, o labiausiai – dovanų gurmanė, žinanti, kam, ką, su kuo, iš kur, kaip ir kada dovanoti. Odeta yra efektyvumo fanatikė, mokiusis net iš pačių McKinsey konsultantų, tad ji meistriškai narplioja sudėtingas situacijas, taip atlaisvindama Jūsų laiką ir pinigus bei sudėliodama viską į teisingas dėžutes. Šį kartą tai jūsų verslo dovanų dėžutės!

Dovanos visoms progoms

Dairotės originalios verslo dovanos, dovanos vyrui, dovanos vadovui, domina dovanų rinkiniai, smulkios dovanėlės, reklaminė atributika ar dovanos moterims? Kankinatės, ieškodami geriausios dovanų idėjos? O gal tik norite, kad jūsų dovana būtų subtiliai supakuota bei pridėtas palinkėjimas? Jus nustebins „Dovanų meistrų“ dovanų pasiūlymai, kūrybingi sprendimai ir originalios dovanos kokia proga bebūtų!

 

Įspūdis dovanos gavėjui

Dovanos gavėjui “Dovanų meistrai” dovanoja išskirtinę patirtį, malonius prisiminimus ir suvokimą, kad dovanotojui jie rūpi ir yra svarbūs.

 

Skirkite laiką sau

Perleiskite “Dovanų meistrams” savo rūpesčius dėl dovanų nuo smulkios dovanėlės iki dovanos jubiliejaus proga, ir laiką skirkite tam, ką iš tiesų mėgstate.

Kalėdinės verslo dovanos

Verslo Kalėdos jau čia pat - ar esate pasiruošę jas paversti ypatingomis?
Originalios verslo dovanos laukia specialiai jums paruoštame kataloge. Tad pateikite savo kontaktus ir jį atsiųsime.

Originalių verslo dovanų idėjos gyvena čia: https://bit.ly/2YFC4de