Apie DOVANŲ MEISTRUS

Dovanos visoms progoms

Dairotės dovanos vyrui, dovanos vadovui, domina dovanų rinkiniai ar dovanos moterims? Kankinatės, ieškodami geriausios dovanų idėjos? O gal tik norite, kad jūsų dovana būtų subtiliai supakuota bei pridėtas palinkėjimas? Jus nustebins „Dovanų meistrų“ dovanų pasiūlymai, kūrybingi sprendimai ir originalios dovanos kokia proga bebūtų!

 

Įspūdis dovanos gavėjui

Dovanos gavėjui “Dovanų meistrai” dovanoja išskirtinę patirtį, malonius prisiminimus ir suvokimą, kad dovanotojui jie rūpi ir yra svarbūs.

 

Skirkite laiką sau

Perleiskite “Dovanų meistrams” savo rūpesčius dėl dovanų nuo smulkios dovanėlės iki dovanos jubiliejaus proga, ir laiką skirkite tam, ką iš tiesų mėgstate.

DOVANŲ MEISTRĖS

Geros dovanos turi nešti pasitenkinimo džiaugsmą.

Odeta Plakiene

Odeta Plakienė

Odeta Plakienė – kruopšti planuotoja, kūrybinga organizatorė, drąsi motyvatorė, diplomuota ekonomistė, taupi bankininkė, empatiška lyderė, o labiausiai – dovanų gurmanė, žinanti, kam, ką, su kuo, iš kur, kaip ir kada dovanoti. Odeta yra efektyvumo fanatikė, mokiusis net iš pačių McKinsey konsultantų, tad ji meistriškai narplioja sudėtingas situacijas, taip atlaisvindama Jūsų laiką ir pinigus bei sudėliodama viską į teisingas dėžutes. Šį kartą tai jūsų verslo dovanų dėžutės!

Ramune Kasparaviciene

Ramunė Kasparavičienė

Ramunė Kasparavičienė - verslo santykių mezgimo ekspertė, nepailstanti motyvatorė, elegantiško verslo šalininkė, asmeninė stilistė bei stilingų dovanų gerbėja, kurios idėjos priverčia aiktelėti ne vieną užsakovą. Dovanų meistrės varomoji jėga – situacijos, leidžiančios pranokti pačiai save. Mėgstamiausia dovana - teigiama emocija.