fbpx
 

Dovanos moterims

GĖLIŲ PUOKŠTĖ

Gaivios, suBtilios ir nepaprastai gražios gyvų gėlių puokštės, stebinančios be žodžių.

DEKORUOTŲ MEDUOLIŲ RINKINYS

Rankomis dekoruotų meduolinių tulpių arba penkialapių žiedų rinkinys su palinkėjimu ar gavėjos vardu. Pakuojama į baltą arba rudą dėžutę su permatomu dangteliu (išmatavimai 20*20 cm).

17.20 eur

GĖLĖS ŽIEDAS

Tulpės ar vėdryno žiedas, subtiliai įsuktas į originalų vyniojamą popierių.

nuo 3 eur

TORTAS PO GAUBTU

Nedidelis toras gali nudveikti didelius darbus, jei jis – dangiško skonio, puoštas jaukiu Jūsų žinutę nusakančiu paveikslėliu, subtiliai supakuotas po permatomu gaubtu, pro kurį matosi visas grožis.

24 eur

KOKOSO TRIUFELIAI

Ar norėtumėte padovanoti dalelę ne tik meilės, saldumo, bet ir rūpesčio? Tai veganiškų kokosinių triufeliukų, primenančių legendinius “Rafaello” saldainius, rinkinys. Jo maža saldi nuodėmė – tai turtingo skonio, natūraliai rožinio “Ruby” šokolado širdelės.

13 eur

ŠIRDELĖS FORMOS TORTAS

Nedidelis toras gali nuveikti didelius darbus, jei jis – dangiško skonio. Toks, kaip šis Red Velvet.

22.00 eur/kg

MEDUOLIO TULPĖS ŽIEDAS

Rankomis dekoruota meduolinė tulpė arba penkialapės gėlės žiedas ant pagaliuko.

2.2 eur

SVEIKUOLIŲ TRIUFELIAI

Ryškios ir natūralios spalvos, įdomūs ir originalūs skonių deriniai bei dailus, šventinis įpakavimas – visa tai sujungėme originalios, veganiškų triufelių dovanos pavidalu. Triufeliukai pagaminti iš riešutų, džiovintų uogų, kokoso aliejaus, matcha arbatos ir netgi linų sėmenų, imbiero bei citrinos!

13.00 eur

Originalios idėjos moterų dovanoms

 

 

Yra daugybė progų, kuomet dovanos moterims tiesiog būtinos: kovo 8, motinos diena, dovana geriausiai draugei, jubiliejaus dovana mamai. Vyrams neretai  tenka pasukti galvas, ką padovanoti ir kokios originalios dovanos suteiks moteriai džiaugsmo. Nesuk galvos dėl dovanos, nes Dovanų meistrai viskuo pasirūpins už Tave!