Kalėdinės verslo dovanos: trys privalomi klausimai įmonėms norinčioms – išsiskirti
10.01.2022

Kiekvienai įmonei – tik pradedančiai veiklą ar jau stipriai „apšilusiai kojas“ – aktualios Kalėdinės verslo dovanos.

Kalėdos verslui kasmet ateina gerokai anksčiau, nei pasirodo pirmasis sniegas, todėl svarbu pradėti ruoštis iš anksto. Kuo vėliau pradedamas pasiruošimas kalėdiniam verslo dovanų laikotarpiui, tuo sudėtingesnis iššūkis parinkti originalią verslo dovaną, stiprinančią įmonės įvaizdį ir santykį su dovanos gavėju.

Deja, neretai iššūkis taip ir lieka neįveiktas: metai iš metų dovanojamos tos pačios kalėdinės dovanos, nereikalingos smulkios dovanėlės ar masinės gamybos atributika. Tokios kalėdinės verslo dovanos dažnai neturi nieko bendro nei su gaunančia, nei su dovanojančia įmone. Todėl suprantama, kad nemažai jų taip ir lieka dulkėti namų ar ofisų lentynose, ar ilgam apsistoja tolimiausiuose stalčiuose…

Taigi, jei kaip tik šiuo metu žvalgotės savo kalėdinės verslo dovanų idėjos klientui ar partneriui,  paklauskite savęs šių trijų klausimų, kurie padės pasirinkti gerą verslo dovaną, kuri padės išsiskirti jūsų įmonei, sustiprins prekės ženklą ir įsimins ilgam.

1. Kokią žinutę apie savo prekės ženklą norite nusiųsti dovanos pagalba?

Jei jūsų įmonė nėra nuobodi, Jūsų teikiamos dovanos irgi neturėtų tokios būti! Modernios, nematytos ir originalios verslo dovanos rodys, jog stebite tendencijas, esate progresyvūs, nebijote eksperimentuoti.

Galbūt vadovaujatės klasikiniais principais ir puoselėjate stabilumo bei patikimumo vertybes? Tuomet nesirinkite ekstravagantiškų bei itin madingų, laiko nepatikrintų dovanų. Ieškokite ilgaamžių medžiagų, aukštos kokybės ir dovanų, kurios tarnautų ilgai.

2. Kas yra svarbu Jūsų dovanos gavėjui?

Atminkite, jog jūsų įteikta dovana – atvira žinutė gavėjui, ką apie jį galvojate. Todėl gera verslo dovana turi parodyti, kaip gerai pažįstate klientą bei partnerį, jo verslą, pomėgius.

Dovanos pagalba atskleidus, kaip atidžiai pritaikėte dovaną progai bei kiek įdėjote pastangų ją parinkdami, turėsite puikias galimybes ilgam likti kliento ar verslo partnerio atmintyje.

3. Kokia yra Jūsų dovanos istorija?

Visiems patinka klausytis istorijų. Ypač, jei jos susijusios su mumis asmeniškai. Pritaikykite šią taisyklę, teikdami verslo dovanas! Dovanodami, originaliai papasakokite, apie ką yra Jūsų dovana, atskleiskite joje užkoduotą žinutę, pabrėžkite ypatingą gavėjo vaidmenį šioje istorijoje ir Jūs pademonstruosite aukščiausią dovanojimo pilotažą.

Tam, kad įspūdis išliktu ir Jums atsisveikinus, prie dovanos klientams pridėkite ranka rašytą istorijos versiją, kurią gavėjas galės perskaityti patogiu laiku bei dar kartą maloniai prisiminti.

Kuriant originalias ir kalėdines verslo dovanas kartu su Dovanų meistrais, padėsime žvelgti giliau į Jūsų dovanos gavėjo portretą bei kokios dovanos partneriams būtų tinkamos skirtingomis progomis, užtikrinant, kad jos džiugintų, kurtų deramą įspūdį ir įsimintų ilgam.

Susisiekite!

Dovanų Meistrai yra pasiruošę Jums sukurti unikalią dovaną Jūsų auditorijai