Kalėdinė dovana darbuotojams

Viziją padovanoti šventinę natūralaus lino staltiesę “Dovanų meistrai” išpildė puikiai, pagamindami itin aukštos kokybės gaminį, subtiliai supakuodami į aplinkai draugiškus drobinius vokus ir efektyviai paskirstydami dovanas daugiau nei 700 gavėjų Baltijos šalyse. Sulaukėme malonių atsiliepimų iš savo darbuotojų, dovanos juos nustebino, pradžiugino ir papuošė namus.

ADB Gjensidige

Gimtadienio dovana darbuotojams

Jau ne vienerius metus bendradarbiaujame su MB Dovanų Meistrais ir tą žadame tęsti toliau. Kodėl? Mūsų kartu kuriamos idėjos yra įgyvendinamos nuoširdaus bendravimo ir tikslaus poreikių išklausymo dėka, greitas operatyvumas ir organizuotumas sukuria rezultatus, kurie pateisina lūkesčius su kaupu!

UAB Perlas Network

Kalėdinė dovana klientams

Tai buvo viena prasmingiausiai apgalvotų ir tvariausiai pagamintų verslo dovanų. Ačiū ne tik už pasisiūlymą, bet ir už stiprią, kolegišką, kalnus verčiančią partnerystę! Beje, klientų, gavusių šias dovanas, atsiliepimai puikūs.

AB Swedbank

Verslo dovana klientams

Išties noriu nuoširdžiai padėkoti už nuostabią idėją, visą rūpestį ir įdėtą didelį darbą dėl mūsų verslo dovanų. Šiais metai kaip niekad ir visas kolektyvas jomis buvo labai patenkintas ir išgyrė. Dovanos sužavėjo savo išskirtinumu ir išbaigtumu. Kiek teko gauti atsiliepimų iš klientų ir partnerių, tai tikrai labai visi maloniai nustebinti ir tikrai sušildyti dėmesiu.

UAB AS 24 Lietuva

Reprezentacinė dovana klientams

Tai buvo išties unikali specialiai Scania sukurta dovana, kuri puikiai atspindėjo įmonės komunikacinę žinutę ir apibendrino mūsų veiklos esmę. Šią dovaną buvo ypač malonu teikti klientams, nes ji neabejotinai stebino visus. Tai ne tik vizualiai puikiai išpildyta, bet dar ir labai skani verslo dovana.

UAB Scania Lietuva

Verslo dovana klientams

Tinkama verslo dovana – įspūdžiai. Tuo vadovaujamės rinkdami dovanas savo klientams. „Dovanų meistrų“ sukurtas SPC legal namų kvapas pateisino mūsų lūkesčius. Ši dovana ne tik nustebino, bet ir nudžiugino mūsų klientus ir partnerius bei subtiliai komunikavo apie mūsų kontoros vertybes bei darbo principus.

UAB SPC legal

Kalėdinė dovana klientams

Nors su Dovanų Meistrais dirbome pirmą kartą, tačiau nuo pat pirmo pokalbio buvo aišku, jog mūsų įmonės estetika ir požiūris yra tos pačios krypties. Labai smagu, dirbti su tokia kompanija kuri nuoširdžiai klausosi, kokie yra poreikiai, iššūkiai ir kaip kuriant Kalėdines dovanas mes kartu galime viską sklandžiai įgyvendinti. Lankstumas vystant šį projektą buvo išskirtinis privalumas, nes mums ypatingai svarbus detalus dovanos išpildymas ir mūsų žinutę atksleidžiantis turinys. Pasiūlytas sprendimas buvo sukurtas būtent mums, ne šabloniškas ir labai skanus.

UAB Mobile Center

Verslo dovana klientams

Gintarinis rinkinys mums labai patiko. Kadangi esame lietuviška kompanija, kuri dirba su užsienio klientais, visada norisi padovanoti ir nusiųsti dalelę savo lietuviškumo. Gintarinis rinkinys tam puikiai tiko. Klientai ir mes buvome nustebinti, labai džiaugiamės šiuo pasirinkimu.

UAB Audimas Supply

Dovana darbuotojams

Kai dovanas gavo ir išpakavo darbuotojai, patyrėme gerų emocijų pliūpsnį – visi ypatingai jomis džiaugėsi. Smagu tai, kad jie dalinosi netikėtais ir kūrybiškais būdais, kaip patys ar namiškiai naudojasi lentomis: pavyzdžiui, mažieji naudoja kaip piešimo stalą. Tad didelis DĖKUI, kad idėją įgyvendinote daugiau negu šauniai!

UAB Amston

Dovana įmonės renginiui

Darbuotojų renginiui norėjome dovanos, kuri visus apjungtų, padėtų geriau vieniems kitus pažinti ir galėtų būti paskanauta renginio metu. Galvos skausmas: „ką padovanoti?“ „kuo nustebinti?“ išties vargina. O štai dirbant su Dovanų meistrais, šis skausmas lengvai „gydomas“, nes kreipiamės į tikrus šios srities profesionalus – Dovanų MAESTRO (meistrais jų pavadinti jau nebegalima).

UAB TEVA Baltics

Dovana lankytojams

Lietuvos nacionalinis muziejus pristatė nuostabią tarptautinę parodą “1 000 000 žingsnių: Gintaro kelias nuo Romos iki Baltijos“ ir išskirtinai šiai parodai buvo sukurta dovana, kurią galima… SUVALGYTI!

MB Dovanų meistrai

Dovana darbuotojams

Tarptautinė įmonių grupė savo darbuotojams nori padovanoti aukščiausios kokybės, praktišką ir universalų dovanų rinkinį. Būtina, kad dovanomis galėtų naudotis įvairių profesijų ir amžiaus darbuotojai, dirbantys keletoje rinkų. 

UAB Dovanų meistrai

Dovana parodos lankytojams

Keliaujant į tarptautinę parodą, advokatų kontorai reikėjo išskirtinės ir įdomios dovanos, patraukiančios dėmesį, išliekančios ilgam ir tinkamai pristatančios advokatų kontorą.

MB Dovanų meistrai