Kalėdinė dovana darbuotojams

Viziją padovanoti šventinę natūralaus lino staltiesę “Dovanų meistrai” išpildė puikiai, pagamindami itin aukštos kokybės gaminį, subtiliai supakuodami į aplinkai draugiškus drobinius vokus ir efektyviai paskirstydami dovanas daugiau nei 700 gavėjų Baltijos šalyse. Sulaukėme malonių atsiliepimų iš savo darbuotojų, dovanos juos nustebino, pradžiugino ir papuošė namus.

ADB Gjensidige

Gimtadienio dovana darbuotojams

Jau ne vienerius metus bendradarbiaujame su MB Dovanų Meistrais ir tą žadame tęsti toliau. Kodėl? Mūsų kartu kuriamos idėjos yra įgyvendinamos nuoširdaus bendravimo ir tikslaus poreikių išklausymo dėka, greitas operatyvumas ir organizuotumas sukuria rezultatus, kurie pateisina lūkesčius su kaupu!

UAB Perlas Network

Kalėdinė dovana klientams

Tai buvo viena prasmingiausiai apgalvotų ir tvariausiai pagamintų verslo dovanų. Ačiū ne tik už pasisiūlymą, bet ir už stiprią, kolegišką, kalnus verčiančią partnerystę! Beje, klientų, gavusių šias dovanas, atsiliepimai puikūs.

AB Swedbank

Verslo dovana klientams

Išties noriu nuoširdžiai padėkoti už nuostabią idėją, visą rūpestį ir įdėtą didelį darbą dėl mūsų verslo dovanų. Šiais metai kaip niekad ir visas kolektyvas jomis buvo labai patenkintas ir išgyrė. Dovanos sužavėjo savo išskirtinumu ir išbaigtumu. Kiek teko gauti atsiliepimų iš klientų ir partnerių, tai tikrai labai visi maloniai nustebinti ir tikrai sušildyti dėmesiu.

UAB AS 24 Lietuva

Reprezentacinė dovana klientams

Tai buvo išties unikali specialiai Scania sukurta dovana, kuri puikiai atspindėjo įmonės komunikacinę žinutę ir apibendrino mūsų veiklos esmę. Šią dovaną buvo ypač malonu teikti klientams, nes ji neabejotinai stebino visus. Tai ne tik vizualiai puikiai išpildyta, bet dar ir labai skani verslo dovana.

UAB Scania Lietuva