Kaip produktyviai įteikti kalėdines verslo dovanas
11.28.2023

Esame įpratę, jog didžioji dalis Kalėdinių verslo dovanų pradedamos teikti gruodžio mėnesio pradžioje. Todėl jau visai netrukus lankysite klientus ir partnerius, nešini Kalėdinėmis dovanomis.

Kalėdinių verslo dovanų įteikimas yra ne tik mandagumo gestas bei padėka. Tai kvietimas vystyti verslo santykius ateityje. Todėl svarbu pasirūpinti, kad tai būtų atlikta produktyviai.

Kad Kalėdinių verslo dovanų įteikimas būtų ne tik malonus, bet ir produktyvus verslo susitikimas, nepamirškite ir šių dalykų:

? Pasiruoškite sąrašą klientų ir partnerių, su kuriais numatote susitikti gyvai.

Po pandemijos verslo dovanų įteikimas jas siunčiant tapo įprasta praktika. Tikėtina, kad ir jūs dalį verslo dovanų siųsite paštu. Tad šiems įteikimams nereikės daug papildomų planavimo pastangų. Bet gyvus susitikimus turite žinoti ir planuotis iš anksto. Todėl peržiūrėkite savo dovanų gavėjų sąrašą ir nusimatykite, su kuo norėsite susitikti gyvai.

?Iš anksto susitarkite dėl susitikimo laiko ir jo trukmės.

? Neškite ne tik dovaną, bet ir papildomą naudą.

Atminkite, jog pirmąsias 2 gruodžio mėnesio savaites dovanas teiks visi. Todėl pagauti klientą bei partnerį paskutinę akimirką bus sudėtinga… Ir dar sudėtingiau bus gauti bent kelias minutes dėmesingo laiko.

Todėl jau dabar galite rezervuoti susitikimo laiką.

Kalėdinė dovana suteikia progą susitikti. Bet susitikti versle vien dėl dovanos būtų neproduktyvu.

Prie verslo dovanos pridėkite papildomą vertę – naujų bendradarbiavimo galimybių perspektyvą. Ir pasiūlykite ją susitikimo metu.

? Skirkite laiko papasakoti dovanos istoriją.

Teikdami Kalėdinę verslo dovaną norite, kad ji būtų pastebėta, išsiskirti iš kitų dovanotojų. Tai pavyks padaryti, jei atkreipsite gavėjo dėmesį į savo dovaną ir bent kiek ilgiau jį išlaikysite.

Kaip tai padaryti?

Verslo dovanos koncepcija ir pateikimas yra galingas įrankis, siekiant išsiskirti. Subtili ir apgalvota dovanos pakuotė trauks gavėjo akį ir dėmesį. Tačiau geriausias būdas atkreipti gavėjo dėmesį yra… Papasakokite savo verslo dovanos istoriją!

Apie ką yra jūsų dovana, kokią žinutę ji neša, kuo ji ypatinga ir, svarbiausia – kuo ji susijusi su konkrečiu gavėju – tegul šios temos bus pagrindinėmis jūsų susitikime.

Tokiu būdu gausite daugiau dėmesingo laiko ir geriau įsiminsite.

? Prie dovanos pridėkite asmeninę žinutę nuo savęs.

Puiku, jei dovanosite verslo dovaną, kuri atspindi gavėjo interesus, poreikius bei asmenybę. Suasmenintos verslo dovanos parodo, kad skyrėte laiko ir pastangų, parinkdami ypatingą verslo dovaną būtent tam klientui.

Bet nustebsite, kokį galingą įspūdį palieka asmeninė ranka rašyta žinutė!

Ji ženkliai padidina dovanos vertę, suteikia asmeniškumo, parodo jūsų pastangas.

Todėl gavęs dovaną su jūsų žinute, klientas ne tik tiksliai žinos, kas ją įteikė, bet įvertins ir jūsų asmeninį indėlį.

? Palaikykite ryšį po įteikimo.

Kalėdinė verslo dovana duoda impulsą tęsti bendravimą ir vystyti santykius. Juk sveikinate tuos, kurie jums svarbūs ir su kuriais norite turėti reikalų ateityje.

Todėl drąsiai inicijuokite tolimesnį bendravimą ir pasinaudokite proga jį suintensyvinti.

Na, ir svarbiausia: būkite nuoširdūs ir pozityvūs.

Malonių ir produktyvių Kalėdinių verslo susitikimų!

    Susisiekite!

    Dovanų Meistrai yra pasiruošę Jums sukurti unikalią dovaną Jūsų auditorijai