Ieškote originalios verslo dovanos?

Padėsime jūsų verslui sukurti deramą įspūdį. Tokį, kurį dar ilgai prisimins po to, kai standartinis vynas bus išgertas, vaisių pintinės suvalgytos, o tušinukai išrašyti.

Dovanų meistrų kokybiškos ir originalios verslo dovanos stiprina įmonės įvaizdį ir dovanoja unikalias emocijas klientams, partneriams, darbuotojams ir svečiams. Visoms progoms ir įvykiams.

Dovanojimo paslaugos

Mes tikime, jog verslo dovanos yra galingas įrankis, padedantis užmegzti ir vystyti ilgalaikius santykius versle. Todėl išnaudodami savo žinias, ilgametę patirtį ir geriausią praktiką, kuriame dovanas tiems, kas siekia išsiskirti, auginti savo verslą ir maloniai stebinti klientus, darbuotojus ir partnerius.

Nuo dovanos idėjos iki dėkingos šypsenos dovanos gavėjo veide – tai mūsų stichija, kur apgalvojame visas detales. Todėl leiskite „Dovanų meistrams“ pasirūpinti jūsų verslo dovanomis ir savo laiką skirkite tam, kas yra svarbu jums.

Rinkiniai

Nevalgomos

Valgomos

Lietuviškos

Reklaminė atributika

Apdovanojimai ir kvietimai

Kodėl dovanų meistrai?

Tada, kai prireikia verslo dovanos, Dovanų meistrai kūrybingai generuoja dovanų idėjas, efektyviai parenka dovanas, subtiliai jas supakuoja ir pristato gavėjams. Tai mūsų stichija, kur apgalvojame visas detales: kokios verslo dovanos geriausiai išpildys jūsų poreikį, kaip įtaigiai jos papasakos jūsų istoriją, kokie pridėtiniai elementai sustiprins įmonės įvaizdį ir kaip sklandžiai bei saugiai originalios verslo dovanos pasieks gavėjus. Visos verslo dovanojimo paslaugos iš vienų patikimų rankų.

Mūsų misija

Skleisti dovanojimo džiaugsmą verslo pasaulyje ir kelti verslo dovanojimo kultūrą, kuriant originalias, konceptualias ir stilingas dovanas bei teikiant aukščiausio lygio paslaugas. Todėl leiskite „Dovanų meistrams“ pasirūpinti jūsų originaliomis verslo dovanomis ir savo laiką skirkite tam, kas yra svarbiausia jūsų verslui.

Nuo 2017 metų mes kuriame originalias verslo dovanas įmonėms, norinčioms išsiskirti, auginti savo verslą ir maloniai stebinti klientus, darbuotojus ir partnerius.

Subūrėme Dovanų meistrus, kurie atidžiai ir atsakingai valdo verslo dovanojimo procesus nuo verslo dovanos idėjos iki dėkingos šypsenos dovanos gavėjo veide.

Dovanojimo menas

„Tikiu, kad dovanojimas yra tam tikra meno rūšis. Todėl su dideliu atsidavimu ir meile kuriu originalias ir apgalvotas dovanas, kurios teikia daugiau dovanojimo džiaugsmo, puikią patirtį tiek dovanotojui, tiek gavėjui bei kelia dovanojimo kultūrą“.

– Dovanų meistrai įkūrėja

Dėkojame, kad esate kartu!

„Dovanų meistrų“ komanda – vieni patikimiausių mūsų partnerių. Net trumpiausiu terminu jie užduotį įgyvendina laiku, kokybiškai ir profesionaliai. Taip pat kaskart džiugina pateikiamos įdomios, novatoriškos idėjos“

Luminor

„Tas nuolatinis galvos skausmas: „ką padovanoti?“ „kuo nustebinti?“
Skausmas lengvai „gydomas“ kreipiantis į tikrus šios srities profesionalus – Dovanų MAESTRO (meistrais jų pavadinti jau nebegalima)“

Teva Baltics

„Originalių dovanų paieška verslo klientams ar partneriams yra nemenkas iššūkis. Dauguma tiekėjų siūlo labai panašius arba identiškus sprendimus. Kasmet sulaukiame idėjų ir naujovių, pritaikytų išskirtinai mūsų auditorijai“

Sciania

Mūsų darbai

Ypatingos, meistriškos ir išskirtinės verslo dovanos bet kurioms progoms.

Gaukite

pasiūlymą!

Privatumas